Innowacyjne technologie Hansgrohe

Funkcje i produkty z autentyczną wartością dodaną i godłem jakości

Marzysz o tym, aby Twój prysznic albo armatura w cudowny sposób oszczędzały wodę, dostarczając przyjemności? Poszukujesz wyjątkowo dużej głowicy prysznicowej - albo chętnie myjesz włosy w umywalce? Projektujesz nową łazienkę - albo chcesz powiększyć swoją strefę komfortu? Chcesz móc wyczyścić swoją armaturę w mgnieniu oka? W takim razie pozwól sobie pomóc: Uczynimy Twoje życie piękniejszym i wygodniejszym.

Przycisk Select - piktogram

Przycisk Select sprawia, że armatura łazienkowa i kuchenna stają się jeszcze łatwiejsze w użyciu. Niezależnie od tego czy chcesz przełączyć rodzaj odbiornika, czy strumienia w prysznicu, czy też precyzyjnie kontrolować strumień wody w umywalce.

Piktogram CoolStart

Za sprawą tej technologii  armatura umywalkowa Hansgrohe w inteligentny sposób oszczędza zasoby.

Logo Hansgrohe EcoSmart

Armatura i prysznice Hansgrohe, wyposażone w technologię EcoSmart, zużywają do 60 % mniej wody niż konwencjonalne produkty. W ten sposób możesz obniżyć koszty wody i energii i dbać o cenne zasoby.  

Logo Hansgrohe AirPower

Technologia prysznicowa Hansgrohe łączy ze sobą wodę i powietrze. Dzięki temu czujesz na skórze zniewalająco przyjemną moc AirPower, a jednocześnie oszczędzasz wodę. Ponieważ woda wzbogacona powietrzem nadaje kroplom objętość, lekkość i miękkość. Dzięki temu możesz wydajniej wykorzystać wodę.

Logo Hansgrohe ComfortZone

Wielki format, pomysłowa technologia, intuicyjna obsługa. Doskonały design, najwyższe standardy bezpieczeństwa i dodatkowa dawka komfortu: prysznice, armatura marki Hansgrohe zwiększa Twoją strefę ComfortZone.

Logo Hansgrohe XXL Performance

To trzeba przeżyć: zdumiewająco obfity i dobroczynny strumień. Głowice prysznicowe marki Hansgrohe o średnicach aż do 600 mm otulają Cię wymarzoną wodą mgiełką.

Logo Hansgrohe QuickClean

Kto chetnie zajmuje się sprzątaniem? QuickClean z Hansgrohe umożliwia szybkie usunięcie brudu i osadu z kamienia, który gromadzi się na armaturze i prysznicach. Dbają o to silikonowe dysze. Uwaga na kopie: Tylko oryginalne logo QuickClean gwarantuje jakość Hansgrohe!

Logo iBox universal

Potrzebujesz dużo przestrzeni na swobodę ruchów lub aranżacyjną wolność w łazience? W takim razie iBox universal marki Hansgrohe jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Uwalniający mnóstwo przestrzeni wielofunkcyjny produkt to kamień milowy w historii branży sanitarnej.

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK
<% } //bolIsPublishMode %>