Wielobarwny wzorzyste poduszki.

Łączenia dozwolone: graficzne i kwiatowe wzory stają w szranki z innymi tkaninami dekoracyjnymi - podpatrzone u Missoni w Mediolanie.

Odważnie z wzorami!

Totalny dekor: Ornamenty pozdrawiają ze ścian, a faktury na powierzchniach zaczarowują wnętrza.

Wyrazista grafika zawłaszcza ściany, fantazyjne wzory budują akcenty, a inspirowane naturą dekoracje upiększają pejzaż w mieszkaniu. Także tapicerka i podłogi nabierają kolorów: Wnętrze i dekor znów mają romans. W modzie są „ścienne tatuaże", które nadają mieszkaniu tymczasowe motto. Ekspresyjne wzory na tapetach nawiązują do lat siedemdziesiątych. Odłóżmy na bok powściągliwość i purystyczną elegancję: Dekoracyjny trend pozwala na indywidualną ekspresję. Sprzedawca z lokalnego salonu z przyjemnością powie Ci o możliwościach aranżacyjnych Twojej łazienki i poleci pasujące produkty.

Wzór i kolor wyzwalają emocje

Pewne wzory budzą wspomnienia, inne są zwiastunem ekscytującej przyszłości. Od baroku do pop-art’u, od klimatów ogrodowych po wielkomiejskie inspiracje: Pomysły na dekoracje ścian inspirują wyobraźnię, wyzwalają emocje i wyrażają styl życia. Wzory nadają przestrzeni mieszkalnej nowy charakter: Tatuaż ścienny nad łóżkiem stanowi punkt orientacyjny, realistyczna fototapeta nadaje ton. Dekorowanie sobie pokój motywem brzozowego lasu lub miasta - to już nie temat tabu.

Tapeta: Trendy, desenie i pomysły aranżacyjne. Charlotte Abrahams. Callwey.

Charlotte Abrahams prezentuje historię tapet ze 150 szlachetnymi wzorami. Callwey.

Wzory w łazience - pozwól się zainspirować

Zdjęcia

Struktura i powierzchnia: Trend 3D rozgościł się w naszych progach

W aranżacji ścian nastał czas na doświadczanie przez dotyk: Coraz więcej nowych serii płytek charakteryzuje rzeźbiona lub fakturowana powierzchnia ciekawie odbijająca światło. Również wiele nowych tapet ma trójwymiarową fakturę, z której wybijają się ornamenty. Dzięki tym efektom mieszkaniu można nadać intrygującą aranżację na lata.

Trend na łączenie przestrzeni mieszkalnej, sypialnej i łazienkowej wprowadził dekor do łazienki: np. odporne na wilgoć tapety, kolorowe wzory na białej ceramice czy zdobione ornamentyką kabiny natryskowe. Szczególnie szklane szyby, które były dotąd czyste i trnsparentne. Dekoracyjnie i absolutnie nie purystycznie wygląda także parawan Axor Urquiola, który spełnia także funkcję grzejnika: Jego metalową powierzchnię zdobi motyw chmur. Parawan należy do kolekcji Axor Urquiola i wyraża przewrotny styl projektantki Patricii Urquioli. 

Więcej informacji o produktach

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK
<% } //bolIsPublishMode %>