Zakład Hansgrohe w Polsce

Hansgrohe w Tarnowie Podgórnym

Hansgrohe w Polsce

Od źródła coraz szerszym strumieniem przed siebie

Hansgrohe to firma z tradycjami. Jej historia ma już ponad 100 lat. Również w Polsce, w sercu Wielkopolski, obecność firmy kreśli swoją – już ponad dziesięcioletnią – historię. Początkowo siedziba filii mieściła się w secesyjnej wilii w centrum Poznania; z czasem jednak skala działalności i dynamiczny rozwój sprawiły, że konieczna stała się nowa inwestycja. Swoje korzenie firma Hansgrohe Polska zapuściła 20 km od centrum Poznania, w Tarnowie Podgórnym, gdzie znajduje się centrum szkoleniowe, galeria aranżacji łazienkowych i galeria sztuki: AQUADEMIA. Odbywają się tu cyklicznie wernisaże promujące polską sztukę współczesną i design. Galeria to oczywiście jeden z elementów kreowania wizerunku, ale ta działalność z pogranicza sztuki i biznesu jest szczególnie bliska firmie Hansgrohe, której produkty ewoluują w stronę coraz bardziej wysublimowanego piękna.

Awangardowym działaniem marketingowym zainicjowanym przez polski zespół Hansgrohe jest również cykl fotografii artystycznej inspirowanej wzornictwem łazienkowym, Axor Inspiracje. Od 2003 roku we współpracy ze Studio Melon powstały już trzy edycje zdjęć autorstwa znamienitych fotografików polskich, w sposób twórczo niezależny interpretujących design kolekcji marki Axor. Wystawę Axor Inspiracje pokazały już galerie w całej Polsce, oczywiście również Galeria Aquademia.

Od samego początku istnienia rysem charakterystycznym firmy była najwyższa jakość oraz innowacyjność rozwiązań produkcyjnych i technicznych, które zawsze współbrzmiały z naturą.

Firmy ewoluują wraz z rynkiem, lecz z perspektywy czasu wyłania się refleksja, że firma Hansgrohe zawsze jest krok do przodu mobilizując rynek do większej dojrzałości. Dojrzałości rozwiązań technicznych, dojrzałości w postrzeganiu piękna, a wreszcie dojrzałości w spojrzeniu na łazienkę jako część większej całości. To ważne, bo przecież wszyscy jesteśmy częścią rozszerzającego się strumienia.

Aquademia Polska

Aquademia w Tarnowie Podgórnym jest największym w tej części Europy centrum firmy Hansgrohe o charakterze szkoleniowo-wystawienniczym. Mieści się tu galeria aranżacji łazienkowych, galeria sztuki a także odbywają cykliczne wykłady i szkolenia min. z dziedziny architektury i wzornictwa przemysłowego.

Ekspozycja otwarta codziennie od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00. Serdecznie zapraszamy!

Hansgrohe Sp. z o.o.
ul. Sowia 12
62-080 Tarnowo Podgórne

infolinia 801 011 299 *

tel. +48 61 8168600 (dla połączeń z telefonów komórkowych)
fax +48 61 8168609

*Opłaty mogą różnić się od rzeczywiście naliczonych przez innych operatorów. Wysokość opłaty dla Użytkownika naliczana jest zgodnie z cennikiem planu taryfowego linii abonenckiej operatora, z sieci którego wykonano połączenie. 

biuro: info@hansgrohe.pl

dział serwisu: serwis@hansgrohe.pl

dział inwestycji: inwestycje@hansgrohe.pl

NIP: 778-11-05-908, Regon: 630679633
Sąd Rejonowy w Poznaniu, XXI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Nr KRS: 0000052155
Kapitał Zakładowy: 9.000.000 zł

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK
<% } //bolIsPublishMode %>