Strona tytułowa aktualnego Raportu zrównoważonego rozwoju.

Aktualny Raport zrównoważonego rozwoju

Hansgrohe w przejrzysty sposób publikuje swoje procesy, sukcesy i potencjał rozwoju, poddając się ocenie.

Pionier branży opracowujący innowacyjne produkty sanitarne wydajne w aspekcie wykorzystania wody i energii przykłada dużą wagę do kwestii środowiska naturalnego i społeczeństwa.

  • Z tego powodu Hansgrohe nieustannie podnosi jakość i trwałość produktów. Wprowadzając nowe rozwiązania technologiczne, które są atrakcyjne zarówno z punktu widzenia ekologii jak i ekonomii firma tworzy nowe miejsca pracy i potwierdza, iż jest liderem innowacji w branży.
  • Dlatego nieustannie pracujemy nad jeszcze lepszymi parametrami niż te narzucane przez normy prawne – i nad jeszcze większym złagodzeniem śladu CO2 wywieranego przez nasze produkty.
  • Dlatego Hansgrohe formułuje jasne zasady i wytyczne prowadzące do zrównoważonego rozwoju i wprowadza "Zielony system kontroli" i nadaje mu najwyższy priorytet we wszystkich działach przedsiębiorstwa.
  • Dlatego wszyscy członkowie Zarządu są jednocześnie członkami " Kierownictwa Zielonej Firmy", które promuje zrównoważony rozwój we wszystkich oddziałach Hansgrohe 
  • Dlatego promujemy młodych ludzi, a "Fabryka talentów Hansgrohe" prowadzi długofalowe programy zatrudnienia oraz wspiera wiele instytucji społecznych i kulturalnych na całym świecie.

Mierzalne efekty, konkretne wyniki:
Głównym celem biznesplanu Hansgrohe jest stały i zrównoważony rozwój firmy. Jak, gdzie, kiedy i dlaczego przedsiębiorstwo podejmuje działania odpowiedzialne społecznie, przeczytasz w aktualnym Raporcie zrównoważonego rozwoju.

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK
<% } //bolIsPublishMode %>