EcoSmart automatycznie oszczędza wodę i energię.

Pobierz tutaj aplikację Flash Player (linked)

Bądź sprytny i oszczędzaj wodę, chroń klimat

EcoSmart to rozwiązanie przyszłości

Ochrona klimatu zaczyna się pod prysznicem,  ekologia – od mycia rąk. Hansgrohe jest pionierem w korzystaniu z tego cennego zasobu, jakim jest woda. Baterie i prysznice firmy Hansgrohe wyposażone w technologię EcoSmart zużywają do 60% mniej wody niż zwykłe produkty. Zmniejszenie zużycia wody powoduje mniejsze zapotrzebowanie na energię, a to oznacza redukcję emisji CO2 i mniejsze koszty.
Oblicz swój potencjał oszczędzania.

Prysznice EcoSmart – fakty i sposób działania

Za sprawą pomysłowego ogranicznika przepływu, specjalnych dysz strumieniowych oraz zmieszania wody z powietrzem, Twoje dzienne zużycie wody zmniejszy się nawet o 60 %.  Głowice i główki prysznicowe Raindance EcoSmart firmy Hansgrohe wymagają zaledwie 9 litrów wody na minutę, a  głowice i główki Crometta 85 Green – jedynie 6 litrów wody na minutę. Jest to niezależne od ciśnienia wody w Twojej łazience, ponieważ precyzyjny pierścień w kształcie litery „O“ dopasowuje się do ciśnienia wody i reguluje jej przepływ. Przy wysokim ciśnieniu pierścień zmniejsza, a przy niskim – zwiększa prześwit.

Armatura umywalkowa EcoSmart – fakty i sposób działania

Przez konwencjonalną baterię umywalkową przepływa w ciągu minuty około 13 litrów wody. Dzięki technologii EcoSmart, zużycie wody we wszystkich bateriach firmy Hansgrohe zostaje zredukowane o 60 procent*, do 5 litrów na minutę. Jak to działa? Poprzez zmieszanie wody z powietrzem oraz specjalny ogranicznik przepływu. Perlator EcoSmart jest zintegrowany z wylewką i wzbogaca wodę w powietrze. W efekcie powstaje pełny strumień spienionej wody. „Precyzyjny elastomer“ automatycznie reaguje na wahania ciśnienia wody, zmieniając swój kształt i zmniejszając w ten sposób przepływ, przyczyniając się stale do oszczędzania wody.
* bez EcoSmart: 13 litrów na minutę przy 0.3 Mpa (3 bar)

Ważne informacje dla konsumentów:
Dzięki EcoSmart, wiele baterii i pryszniców firmy Hansgrohe nosi znak jakości europejskiej branży sanitarnej w zakresie efektywności zużycia energii i wody: WELL

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK
<% } //bolIsPublishMode %>