iBox universal i produkty

Pobierz tutaj aplikację Flash Player (linked)

iBox universal – wszechstronne rozwiązanie podtynkowe firmy Hansgrohe

Dyskretnie ukryty system instalacji firmy Hansgrohe tworzy przejrzystość i elastyczne możliwości

Łazienka zyskuje, gdy elementy montażowe baterii pozostają ukryte: Dzięki schowanym w ścianie rurom i przyłączom łazienka nie tylko wygląda piękniej, ale jest w niej także więcej przestrzeni. W ten sposób instalacja podtynkowa na bazie iBox universal firmy Hansgrohe zapewnia większą przyjemność kąpieli, przejrzystą estetykę i więcej swobody ruchów w strefie prysznica i wanny.

Oprócz tego iBox universal ułatwia renowację: Wbudowany w ścianę zestaw podstawowy pasuje do wszystkich standardowych linii baterii hansgrohe i AXOR, i czyni wymianę elementów obsługi niezwykle prostą: iBox universal to po prostu: "jeden dla wszystkich".

Prywatny inwestor i klient przeprowadzający renowację łazienki może dzięki temu cieszyć się pełną swobodą projektowania: Zainstalowany na wczesnym etapie budowy zestaw podstawowy iBox universal można połączyć w dowolnym momencie z wybraną w spokoju baterią lub kilkustrumieniową głowicą prysznicową. Istniejące na bazie iBox universal rozwiązanie można także modyfikować zgodnie ze zmieniającymi się potrzebami. Elastyczna technika podtynkowa zapobiega konieczności kucia ściany w razie przyszłych renowacji.

Na stronie internetowej Hansgrohe dla profesjonalistów branży sanitarnej znajdziesz więcej informacji o iBox universal.

Wyszukiwarka punktów handlowych

Znajdź Sklep/Serwisanta

Montaż, moduły, rysunki wymiarowe

Znajdziesz tu wszystko, co chciałbyś wiedzieć na temat innowacyjnej, sprawdzonej w milionach łazienek techniki podtynkowej iBox universal.

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK
<% } //bolIsPublishMode %>