Poradnik – więcej radości z własnej łazienki

Tysiące wskazówek i informacji uzupełniających

Jest tyle pytań, które chcielibyśmy zadać naszej łazience: Jak to robisz, że dajesz tak wiele przy tak małym zużyciu wody? Jak mamy Cię pielęgnować, droga wanno? W której ceramice mogłabyś się zakochać, moja armaturo? I te wszystkie fachowe zwroty... Pytamy teraz. Na szczęście hansgrohe ma odpowiedź niemal na każde pytanie.

Czyszczenie główki prysznicowej

Niekończąca się przyjemność z produktami marki Hansgrohe: dzięki naszym zaleceniom dotyczącym pielęgnacji Twoje ulubione produkty łazienkowe na długo zachowają swój połysk na dłużej.

Wskazówki Hansgrohe dotyczące oszczędzania wody: Odpowiedzialne podejście do zasobów wody nabiera znaczenia – liczy się każda kropla

Design, który dostarcza radości i dbałość o środowisko jednocześnie, nieograniczony komfort mimo oszczędności wody: Oto praktyczne wskazówki przydatne na co dzień.

Leksykon Design marki Axor objaśnia zwroty dotyczące stylów i prezentuje sylwetki Projektantów. Po prostu pobierz.

Leksykon objaśnia najważniejsze pojęcia z dziedziny designu i architektury oraz prezentuje biografie naszych Projektantów.

Prowadzący szkolenie opowiada o produktach marki Hansgrohe

Armatura dwuuchwytowa, montaż podtynkowy, zawór stojący itp.: Na naszej stronie internetowej natrafisz na zwroty specjalistyczne. W słowniczku znajdziesz objaśnienia najważniejszych z nich.

Strefa umywalki z baterią Metris Classic Highriser

Która armatura tworzy harmonijną całość z którą umywalką? Lub odwrotnie...

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK
<% } //bolIsPublishMode %>