Pobierz tutaj aplikację Flash Player (linked)

Test Axor ComfortZone

Sztuka projektowania w dobrym stylu: rekomendujemy Ci ceramikę, która pasuje do armatury Axor - i odwrotnie

Interesuje Cię wybrany model naszej armatury i chcesz wiedzieć, która ceramika do niej pasuje? Albo odwrotnie: Umywalka jest już wybrana i szukasz pasującej armatury marki Axor? W takim razie pozwól się tutaj zainspierować i skorzystaj z naszego wsparcia. 

Nie pozostawiaj harmonii w strefie umywalki przypadkowi.

Kolekcje łazienkowe Axor powstają we współpracy ze słynnymi projektantami. Armatura marki Axor stanowi część wizjonerskiej koncepcji łazienkowej, w której design produktowy jest dopracowany i dopasowany do siebie w każdym szczególe. Aby wesprzeć Cię w stylistycznie idealnym dopasowaniu do siebie tej armatury i ceramiki, nasi eksperci w temacie designu i funkcjonalności opracowali dla Ciebie estetyczne połączenia. W tabeli testu strefy komfortu Axor proponują Ci idealne pary z uwzględnieniem aktualnej ceramiki renomowanych producentów.

Wymarzone pary w strefie umywalki: To wzornictwo do siebie pasuje

Tak się w tym odnajdziesz: kiedy już zdecydujesz się na konkretną kolekcję Axor, pojawi się dużo zdjęć baterii. Poza kwestią stylowej kombinacji, testy strefy komfortu sprawdzają również baterie Axor w zakresie ich funkcji w połączeniu z umywalkami. Pokazuje to dopasowanie przestrzeni pomiędzy umywalką a baterią jak również obszar rozpryskiwania wody.

Kompleksowe projektowanie łazienki według indywidualnych życzeń

Znalazłeś swoją wymarzoną kombinację? W takim razie porozmawiaj z doradcą w specjalistycznym punkcie handlowym. Zatroszczy się on o profesjonalny montaż produktów i może doradzić Ci także w innych kwestiach dotyczących projektowania łazienki.

Axor Citterio E - test ComfortZone

Axor Starck - test ComfortZone

Axor Starck V - test ComfortZone

Axor Starck Organic - test ComfortZone

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK
<% } //bolIsPublishMode %>