Projektowanie łazienki – możesz liczyć na naszą pomoc

Praktyczne wskazówki na każdy etap projektowania łazienki

Nie codziennie remontuje się, czy tworzy zupełnie nową łazienkę – dlatego rezultat powinien być olśniewający. Nasze obie marki - Hansgrohe i Axor wspomogą Cię w osiągnięciu tego celu.Z nami znajdziesz właściwe pomysły i kompetentnych partnerów, aby urzeczywistnić projekt łazienki swoich marzeń. Nasze poradniki i strony pełne wskazówek przygotują Cię do realizacji projektu. Kto projektuje inteligentnie, czerpie większą przyjemność z kąpieli pod prysznicem i w wannie!      

Zrównoważony rozwój w Hansgrohe
Dla wszystkich, którzy planują nowe wyposażenie łazienki lub kuchni, istnieje wiele dobrych powodów, aby wybrać produkty Hansgrohe i Axor: odpowiedzialność społeczna, jakość wzornictwa, tradycja i innowacja.
Architekt wnętrz pracuje nad projektem łazienki.
Modernizacja czy nowa łazienka od podstaw - na początku do podjęcia jest wiele decyzji: w obu przypadkach praktyczne wskazówki Hansgrohe pomogą Ci się dobrze przygotować.
Sprzedawca podczas konsultacji specjalistycznej

Doskonała łazienka dzięki solidnym partnerom. Ekspertom, którzy służą Ci doradztwem i odpowiadają za jakość swoich usług.

Lista kontrolna do wypełnienia

Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu rozmowa ze specjalistą okaże się pełnym sukcesem. Z naszą listą zadasz wszystkie pytania za jednym razem.

Umywalka AXOR Massaud z armaturą AXOR Massaud

Optymalnej aranżacji strefy umywalki lepiej nie pozostawiać przypadkowi. Korzystając z naszej pomocy online łatwo dobierzesz odpowiednią armaturę do umywalki zarówno pod względem technicznym, funkcjonalnym jak i stylistycznym.

Rysunek projektowy łazienki Axor Urquiola

Wysokiej jakości produkty zaaranżować umiejętnie: marka Axor reprezentująca designerski segment produktów w firmie Hansgrohe SE kreuje przytulny klimat w Twojej łazience.

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK
<% } //bolIsPublishMode %>