Lider designu w branży sanitarnej

Zwycięskie produkty dla atrakcyjnego wzornictwa kuchni i łazienki od Hansgrohe i Axor

W Hansgrohe wzornictwo i maksymalna funkcjonalność idą w parze. Wraz ze światowej sławy projektantami Hansgrohe i Axor rozwijają produkty kuchenne i łazienkowe tak, aby te pomieszczenia były bardziej atrakcyjne i komfortowe każdego dnia, ale również, które będą przynosić swoim użytkownikom przyjemność przez długi czas. Kreatywność ma ogromne znaczenie w firmie Hansgrohe. Nasze portfolio nagród za design, które przyznają nam niezależne jury na całym świecie, liczy ponad 400 pozycji, co czyni firmę Hansgrohe liderem branży sanitarnej pod kątem wzornictwa produktów.

Kuchnia, łazienka i design

Łazienki - tak jak i kuchnie - już dawno przestały spełniać tylko podstawowe funkcje. Wręcz przeciwnie - zostały przekształcone w przestrzenie życiowe gdzie możemy poczuć się komfortowo i pielęgnować swój własny styl. Wysokiej jakości płytki i naturalne materiały takie jak drewno czy marmur są bardzo pomocne przy projektowaniu łazienki. Pięknie zaprojektowane, wysokiej jakości baterie i prysznice dodadzą niepowtarzalnego charakteru. Do projektowania łazienek, które są źródłem radości i są niezapomniane.

Philippe Starck wspiera markę Axor swoimi kreatywnymi pomysłami.

Najsłynniejsi na świecie projektanci współpracują z Hansgrohe. Wspólnie z czołówką kreatywnych twórców poszukujemy coraz doskonalszych rozwiązań. Wyjątkowego, rozpoznawalnego oblicza łazienki.

Hansgrohe,  lider designu w branży sanitarnej
Każdego roku nasze produkty zbierają najwyższe noty w międzynarodowych konkursach. Niezależne oceny jury potwierdzają wysoką jakość i wartość naszych produktów, które są doceniane przez naszych klientów, za sprawą połączenia funkcjonalności i estetyki. Setki nagród za wzornictwo plasują przedsiębiorstwo Hansgrohe SE wśród liderów designu branży sanitarnej.
Axor WaterDream 2016

Rozwijać koncepcje łazienki, stwarzać nową przestrzeń, rzucać wyzwanie ustalonym wzorcom zachowań i prowadzić otwarty, interdyscyplinarny dialog: „Axor WaterDream” – projekt zrealizowany z renomowanymi projektantami i kreatywnymi młodymi ludźmi. .

Światowej sławy projektanci kreują wizje łazienek przyszłości.

Nadawać bieg ewolucji łazienki, rozwijać nowe koncepcje przestrzeni dedykowanej relacji człowieka z wodą: „Axor WaterDream” – projekt zrealizowany z trójką czołowych projektantów.

Międzynarodowy zespół architektów dyskutuje na temat wody i architektury.

Warsztaty „Axor AquaTektur” to fundament badań nad relacją pomiędzy wodą, człowiekiem i przestrzenią. Międzynarodowy zespół architektów dyskutuje o nowych perspektywach połączenia wody i architektury.

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK