Kolekcja łazienkowa Axor Urquiola: Wyobraźnia i emocje zapraszają do eksperymentowania z łączeniem.

Pobierz tutaj aplikację Flash Player (linked)

Patricia Urquiola – świeżość i temperament

Patricia Urquiola pracowała jako projektant i architekt dla czołowych marek. Urodzona w Hiszpanii, obecnie mieszka w projektowej metropolii - Mediolan. Jej "Studio Urquiola" wyraża nowoczesny styl, uzupełniony kobiecymi akcentami, i zaskakującymi elementami. Od wyposażenia poprzez płytki, oświetlenie po tkaniny, dywany i baterie łazienkowe. Styl wypracowany przez Patricia Urquiola łączy minimalizm z roślinnością. Ze zmysłową ekstrawagnacją jej style łączenia struktur i materiałów wyrażają jej osobisty smak i entuzjazm. To co Patricia Urquiola zaprojektuje, inni zapragną dotknąć i posiadać.

 Inspirujące połączenie stylów, stworzone dla zmysłów


 Czołowa, światowa projektantka jest rozchwytywana, każdy pragnie posiadać tak kreatywne dzieło, które jest zwieńczeniem jej pracy na pokazach wyposażenia. Wiele jej prac jest wystawiane w Museum of Modern Art w Nowym Yorku. Patricia Urquiola była wielokrotnie wybierana przez międzynarodowe media jako projektantkę roku, lub nawet dekady. W 2011 wygrała Niemiecką Design Award, najbardziej prestiżową nagrodę w kraju. Nagrodzona została jej kolekcja łazienkowa dla marki Axor. Kolekcja powstała w 2008 roku we współpracy z designerską marką Axor - jej motto brzmiało: "Pobudź swoje zmysły". Otrzymała dodatkowe wyróżnienie z Madrytu: Hiszpański król Juan Carlos I okrzyknął ją "Orderem Isabelli KotolickiejOrden de Isabel la Católica)"  za jej zasługę dla sztuki.

Patricia Urquiola – portret

Patricia Urquiola - fotografowana przez Max Zambelli dla Mutina

Patricia Urquiola - wieloaspektowa projektantka

Zdjęcia

Porusza nas niespodziankami, kiedy zabiera się za dekorowanie, materiały i tekstura, jest mistrzynią tworzenia zmysłowej atmosfery i cieszy się, z łączenia stylów.

  • Portret Patricia Urquiola.
  • Dywany zaprojektowane przez Urquiolę.
  • Zastawa stołowa zaprojektowana przez Urquiolę
  • Torba Louis-Vuitton, zaprojektowana przez Urquiolę.
  • Leżanka Chaise Longue, zaprojektowana przez Urquiolę
  • Sofa
  • Lampa Camboche, zaprojektowana przez Urquiolę

Utalentowana Hiszpańska projektantka z "miłością" do Włoch

Particia urodziła się w Hiszpańskim mieście Oviedo w 1961 roku. Zaczęła studiować architekturę w Madrycie i ukończyła Polytechnic University of Milan, pracując z Włoską legendą designu, Achille Castiglione. Zaczęła swoją karierę z luksusową marką De Padova. Przed otwarciem jej własnego studio w Mediolanie w 2001 roku, Urquiola zdobyła 10-cio letnie wykształcenie w projektowaniu wnętrz. Jej energia artystyczna przykuwała uwagę. Patricia Urquiola obecnie zatrudnia około 40 osób.

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK
<% } //bolIsPublishMode %>