Statki i jachty

Hansgrohe prezentuje się pięknie na pełnym morzu

Czy to na statkach wycieczkowych lub na luksusowych jachtach – Hansgrohe można spotkać na wszystkich morzach świata. Na luksusowych statkach klubowych i promach armatura i kolekcje łazienkowe ze Schwarzwaldu są symbolem dbałości armatora o jakość i design. Na eleganckich jachtach produkty Hansgrohe podkreślają luksus, który w tym segmencie premium jest już standardem.

 • Statek wycieczkowy Norwegian Breakaway

  Statek jak marzenie wyposażony w armaturę Hansgrohe kursuje pomiędzy Bermudami i Karaibami.

 • Artystyczne rzemiosło wśród okrętów żaglowych

 • Norwegian Epic z prawie 4 100 pasażerami na pokładzie to jeden z największych wycieczkowców na świecie.

  Najlepszy wycieczkowiec płynie z nową falą

 • Prom wycieczkowy Celebrity Solstice oferuje luksus na pełnym morzu.

  Luksusowa przyjemność na pełnym morzu z armaturą ze Schwarzwaldu

 • Do świata luksusowych łodzi motorowych zachęca Predator 130, flagowy statek renomowanego konstruktora jachtów Sunseeker. Kolekcje łazienkowe marki Axor - niemiecka jakość w aspekcie designu i komfortu - sprawdzają się doskonale na pełnym morzu.

 • Niemiecki statek wycieczkowy AIDAluna uwodzi swoich gości wszelkimi wygodami – także w urządzonych ze smakiem kabinach, gdzie zainstalowano armatury linii Talis S.

 • Na statku wycieczkowym Celebrity Equinox zastosowano armaturę i systemy prysznicowe Hansgrohe.

  Celebrity Equinox olśniewa imponującym wyposażeniem i luksusowymi koncepcjami, jak trawnik na górnym pokładzie. Armatura i systemy prysznicowe Hansgrohe dbają o komfort pasażerów.

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK