Architektura mieszkalna

Warto postawić na jakość i wykorzystać potencjał oszczędności

Także w wymagającym budownictwie mieszkalnym hansgrohe przyczynia się do podwyższenia standardu urządzeń i armatury. Dotyczy to również kompleksowych obiektów, w których liczą się najwyższe standardy jakości. W wielu przypadkach warto zainwestować w system do recyclingu szarej wody hansgrohe Pontos AquaCycle: lekko zabrudzona woda z pryszniców i umywalek jest, po oczyszczeniu w procesie biologicznym, wykorzystywana ponownie. To pozwala oszczędzać zasoby i obniżyć koszty eksploatacji.

 • Otwarta kuchnia w Johannesburgu.

  hansgrohe uszlachetnia kuchnie i łazienki pod luksusowym adresem w metropolii Republiki Południowej Afryki.

 • Osiedle Neugrüen - przegląd

  Osiedle wzorcowe w dziedzinie ekologicznego budownictwa oszczędza energię za sprawą technologii hansgrohe CoolStart

 • W tym akademiku w Hanowerze woda z pryszniców i umywalek jest poddawana recyklingowi i wykorzystywana ponownie do spłukiwania toalet.

  Akademik w Hanowerze korzysta z systemu do recyclingu szarej wody Pontos AquaCycle firmy Hansgrohe. Odzyskana woda wykorzystywana jest ponownie do spłukiwania toalet, co oszczędza wodę pitną.

 • Luksusowe apartamenty marki Yoo zostały zaprojektowane przez Philippe Starcka i kolekcja łazienkowa AXOR Starck jest ich integralną częścią. Do najlepszych na świecie lokalizacji należy także Monachium.

 • Jedna z najbardziej udanych inwestycji mieszkaniowych, luksusowe apartamenty Yoo stworzone przez projektanta Philippe Starcka opierają się na najwyższej jakości: Manhattan był w planach od samego początku, tak samo jak AXOR Starck.

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK