Referencje – z całego świata

Historia sukcesu firmy Hansgrohe

Na całym świecie inwestorzy we współpracy z architektami realizują wymagające projekty. W takich projektach inteligentne rozwiązania w zakresie eksploatacji wody są koniecznością. Podejmując wszelkie działania, Hansgrohe ma zawsze na uwadze odpowiedzialne podejście do zasobów wody.

Marki AXOR i hansgrohe reprezentują wysoką kulturę wody we wszystkich częściach świata: w spektakularnych hotelach i budynkach użyteczności publicznej, w prywatnych rezydencjach, królewskich pałacach, na statkach wycieczkowych oraz luksusowych jachtach. Z naszej bogatej palety najwyższejj jakości produktów nawet najbardziej wymagający klient znajdzie to, czego szuka.

Odwiedź z nami kilka z najlepszych adresów!

Fasada hotelu Shangri-La w Abu Dhabi

Luksusowe łazienki odzwierciedlają gościnność miejsca – tak w Grand Hotel’u jak i w kameralnym hotelu butikowym.

Łazienka wellness Hansgrohe

W domu czy apartamencie, w obu nowych budynkach i projektach renowacyjnych prywatnej łazienki pojawia się pozytywne pojęcie oazy. 

Armatura i prysznice Hansgrohe na szerokich wodach.

Produkty Hansgrohe przemierzają siedem mórz: na modnych statkach i na luksusowych jachtach.

Basen w mieście Yerres wykorzystuje technologię uzdatniania szarej wody z Pontos AquaCycle.

Kluby sportowe i obiekty rekreacyjne związane z wodą: Tutaj Firma Hansgrohe może wykazać się bogactwem swoich kompetencji.

W produkty Axor i Hansgrohe wyposażone są także łazienki w poczekalni Terminalu 5 londyńskiego lotniska Heathrow.

Tak w aspekcie aranżacji stref wypoczynku, jak i ekologicznych rozwiązań oszczędzających wodę: hansgrohe oferuje optymalne rozwiązania.

Apartamenty Yoo Panama

W budownictwie mieszkalnym produkty firmy Hansgrohe podnoszą standard aranżacji oraz promują ekologiczne oszczędzanie wody.

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK
<% } //bolIsPublishMode %>