Inspiracja łazienkowa Axor Citterio.

Pobierz tutaj aplikację Flash Player (linked)

Axor Citterio

Luksus od drugiego wejrzenia

Kto chętnie celebruje codzienną kąpiel jak rytuał, odnajdzie w kolekcji Axor Citterio oryginalne i ponadczasowe produkty. Designer Antonio Citterio wprowadza kulturę mieszkania do łazienki i czyni łazienkę oazą spokoju. Jednocześnie Axor Citterio oferuje ponadczasową klasykę i najwyższy komfort: Harmonia kontrastu pomiędzy płaszczyznami i krągłościami oraz detale, które wpadają w oko od drugiego wejrzenia, czynią z tej armatury prawdziwą biżuterię łazienkową. Ta kolekcja wyraża luksus przez prostotę, która pozwala doświadczać bogactwa wody w najpiękniejszej formie.

Przegląd produktów Axor Citterio z podziałem na kategorie:

Axor Citterio z uchwytami pojedynczymi.

Armatura łazienkowa

Armatura Axor Citterio wyróżnia się za sprawą precyzyjnie wykończonych powierzchni, łagodnych krągłości i prostych krawędzi. Nadają one różnym modelom elegancję i szlachetność - od jednouchwytowej baterii umywalkowej po klasyczną armaturę 3-otworową, która jest dostępna także w wersji do montażu na ścianie. Do wyboru są także różne kształty uchwytów - typu joystick lub krzyżowy. Wolnostojąca bateria wannowa do montażu w podłodze uzupełnia asortyment klasycznej armatury do montażu na brzegu wanny i cokole. W strefie prysznica baterie prysznicowe i termostatyczne charakteryzuje konsekwentny design Axor Citterio.

Armatura łazienkowa z kolekcji Axor Citterio ( od )

<
>
Prysznic z Axor Citterio.

Prysznice i komplety prysznicowe

Luksus pod prysznicem w najpiękniejszej formie oferują różnorodne produkty w kolekcji. Do wyboru są rozwiązania natynkowe i podtynkowe. Rozmaite głowice prysznicowe do montażu na ścianie i w suficie, w połączeniu z rozetą ścienną, szczególnie uwydatniają szlachetny design. Oprócz tego masz wybór spośród różnorodnych kompletów prysznicowych zintegrowanych z głowicą i główką prysznicową. 

Prysznice i komplety prysznicowe z kolekcji Axor Citterio i pasujące produkty ( od )

<
>
Akcesoria Axor Citterio.

Akcesoria

Oświetlenie do montażu na ścianie, mydelniczka,kubek do mycia zębów, wieszak na ręcznik i wiele więcej: Dzięki akcesoriom pasującym do kolekcji Axor Citterio możesz wykreować luksusowy świat w łazience, w którym najwyższe wymagania zostają spełnione, a żywioł wody jest w centrum uwagi.

Akcesoria z kolekcji Axor Citterio i pasujące produkty ( od )

<
>
Wanna Axor Citterio.

Wanny

Wanna przemawia tym samym, klasycznie eleganckim konceptem designu, co cała kolekcja. Jej tworzywo to akryl, który jest przyjemnie ciepły w dotyku. Wanna zaprasza, aby zanurzyć się całkowicie w kulturę łazienkową Axor Citterio.

Wanna z kolekcji Axor Citterio ( od )

<
>
Armatura kuchenna Axor Citterio.

Armatura kuchenna

Eleganckie i wysoce funkcjonalne baterie kuchenne Axor Citterio podnoszą wartość każdego zlewu i przekonują za sprawą praktycznych detali. Ergonomicznie ukształtowany uchwyt jest wygodny w obsłudze nawet dla brudnych lub namydlonych rąk. Zakres obrotu z możliwością wstępnego ustawienia kreuje funkcjonalną przestrzeń w strefie zlewu, a w wersji z wyciąganą wylewką prysznicową może on być jeszcze większy. W przypadku wersji Semi-Pro sprężyna ze stali szlachetnej czyni wylewkę wysoce mobilną.

Armatura kuchenna z kolekcji Axor Citterio ( od )

<
>

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK
Axor. Form Follows Perfection