Inspiracja łazienkowa Axor Citterio.

Pobierz tutaj aplikację Flash Player (linked)

Axor Citterio

Luksus od drugiego wejrzenia

Kto chętnie celebruje codzienną kąpiel jak rytuał, odnajdzie w kolekcji Axor Citterio oryginalne i ponadczasowe produkty. Designer Antonio Citterio wprowadza kulturę mieszkania do łazienki i czyni łazienkę oazą spokoju. Jednocześnie Axor Citterio oferuje ponadczasową klasykę i najwyższy komfort: Harmonia kontrastu pomiędzy płaszczyznami i krągłościami oraz detale, które wpadają w oko od drugiego wejrzenia, czynią z tej armatury prawdziwą biżuterię łazienkową. Ta kolekcja wyraża luksus przez prostotę, która pozwala doświadczać bogactwa wody w najpiękniejszej formie.

Przegląd produktów Axor Citterio z podziałem na kategorie:

Axor Citterio z uchwytami pojedynczymi.

Armatura łazienkowa

Armatura Axor Citterio wyróżnia się za sprawą precyzyjnie wykończonych powierzchni, łagodnych krągłości i prostych krawędzi. Nadają one różnym modelom elegancję i szlachetność - od jednouchwytowej baterii umywalkowej po klasyczną armaturę 3-otworową, która jest dostępna także w wersji do montażu na ścianie. Do wyboru są także różne kształty uchwytów - typu joystick lub krzyżowy. Wolnostojąca bateria wannowa do montażu w podłodze uzupełnia asortyment klasycznej armatury do montażu na brzegu wanny i cokole. W strefie prysznica baterie prysznicowe i termostatyczne charakteryzuje konsekwentny design Axor Citterio.

Armatura łazienkowa z kolekcji Axor Citterio ( od )

<
>
Prysznic z Axor Citterio.

Prysznice i komplety prysznicowe

Luksus pod prysznicem w najpiękniejszej formie oferują różnorodne produkty w kolekcji. Do wyboru są rozwiązania natynkowe i podtynkowe. Rozmaite głowice prysznicowe do montażu na ścianie i w suficie, w połączeniu z rozetą ścienną, szczególnie uwydatniają szlachetny design. Oprócz tego masz wybór spośród różnorodnych kompletów prysznicowych zintegrowanych z głowicą i główką prysznicową. 

Prysznice i komplety prysznicowe z kolekcji Axor Citterio i pasujące produkty ( od )

<
>
Akcesoria Axor Citterio.

Akcesoria

Oświetlenie do montażu na ścianie, mydelniczka,kubek do mycia zębów, wieszak na ręcznik i wiele więcej: Dzięki akcesoriom pasującym do kolekcji Axor Citterio możesz wykreować luksusowy świat w łazience, w którym najwyższe wymagania zostają spełnione, a żywioł wody jest w centrum uwagi.

Akcesoria z kolekcji Axor Citterio i pasujące produkty ( od )

<
>
Wanna Axor Citterio.

Wanny

Wanna przemawia tym samym, klasycznie eleganckim konceptem designu, co cała kolekcja. Jej tworzywo to akryl, który jest przyjemnie ciepły w dotyku. Wanna zaprasza, aby zanurzyć się całkowicie w kulturę łazienkową Axor Citterio.

Wanna z kolekcji Axor Citterio ( od )

<
>
Armatura kuchenna Axor Citterio.

Armatura kuchenna

Eleganckie i wysoce funkcjonalne baterie kuchenne Axor Citterio podnoszą wartość każdego zlewu i przekonują za sprawą praktycznych detali. Ergonomicznie ukształtowany uchwyt jest wygodny w obsłudze nawet dla brudnych lub namydlonych rąk. Zakres obrotu z możliwością wstępnego ustawienia kreuje funkcjonalną przestrzeń w strefie zlewu, a w wersji z wyciąganą wylewką prysznicową może on być jeszcze większy. W przypadku wersji Semi-Pro sprężyna ze stali szlachetnej czyni wylewkę wysoce mobilną.

Armatura kuchenna z kolekcji Axor Citterio ( od )

<
>

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK

Welcome to the new home of bathroom luxury

www.axor-design.com

Axor collections

Odwiedź stronę Axor i dowiedz się więcej o słynnych produktach Axor do łazienek i kuchni.