Logo i piktogram technologii CoolStart

Pobierz tutaj aplikację Flash Player (linked)

CoolStart: Oszczędzaj energię automatycznie

Ekologiczna technologia Hansgrohe dla armatury umywalkowej

W przypadku armatury w technologii CoolStart od Hansgrohe gdy uchwyt ustawiony jest w pozycji środkowej, z wylewki płynie wyłącznie zimna woda. Podczas gdy w przypadku armatury standardowej przy ustawieniu uchwytu w pozycji centralnej automatycznie włącza się podgrzewanie wody, w przypadku armatury CoolStart instalacja nie jest napełniana ciepłą wodą bez potrzeby. Skieruj uchwyt w lewą stronę, aby domieszać wodę gorącą. Ty decydujesz, jak wysoka ma być temperatura. Możliwość ustawienia uchwytu w prawo jest zablokowana.

Podsumowanie: CoolStart zmniejsza zapotrzebowanie na energię i dzięki temu także emisję CO2. W ten sposób najnowsza z technologii Hansgrohe automatycznie chroni środowisko naturalne i zasoby portfela. Innowacyjna ergonomia obsługi (uchwyt mieszacza wystarczy tylko skierować w lewo) wyznacza nowy trend w branży sanitarnej.

Nowoczesna armatura z funkcją oszczędzania - z tego słynie Hansgrohe

Hansgrohe wdrożyło technologęi CoolStart liniach Metris, Talis, Focus i Logis.

W połączeniu z technologią EcoSmart Twój klient dodatkowo zaoszczędzi wodę – nawet do 60 procent.

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK
<% } //bolIsPublishMode %>