Kobieta w kąpieli za kroplistą zasłoną

Pobierz tutaj aplikację Flash Player (linked)

Prysznice

Jedno nam w głowie: Twoja przyjemność kąpieli. Teraz z technologią Select

Prysznic to po prostu prysznic? W takim razie spróbuj kąpieli pod prysznicem Hansgrohe. Różnicę możesz zobaczyć i poczuć: nasze prysznice generują musujący strumień wody, cudownie odświeżają i ożywczo masują. Zanurz się w bogactwie naszych produktów wśród głowic, główek prysznicowych i dysz bocznych. Ciesz się szerokim wyborem nawet do dziewięciu rodzajów strumieni, niezliczonymi wariantami pryszniców o różnej wielkości i wielokrotnie uhonorowanym designem. Odkryj innowacyjną technologię Select, która umożliwia wybór strumienia za dotknięciem przycisku. Możliwe, że już nigdy nie zechcesz brać prysznica w inny sposób.

Wejdź na nowy poziom kąpieli pod prysznicem - z technologiami Hansgrohe

Prysznice Hansgrohe pracują na bazie innowacyjnych detali, które gwarantują więcej radości, dobrego samopoczucia i komfortu pod prysznicem. A także, co jest równie istotne, więcej oszczędności i wydajności w korzystaniu z wody:

  • Select: radość za dotknięciem przycisku
  • AirPower: więcej przyjemności za sprawą miękkich kropel o dużej objętości
  • XXL-Performance: dla przyjemności kąpieli w naprawdę dużym formacie
  • QuickClean: kamień i osady starte w mgnieniu oka
  • EcoSmart: oszczędzaj nawet do 60 procent wody

Select: Radość za dotknięciem przycisku

Więcej szczegółowych informacji o innowacyjnej koncepcji obsługi

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK