Prysznice marki hansgrohe

Piękno wody.

Prysznic to po prostu prysznic? W takim razie spróbuj kąpieli pod prysznicem hansgrohe. Różnicę możesz zobaczyć i poczuć: nasze prysznice generują musujący strumień wody, cudownie odświeżają i ożywczo masują. Zanurz się w bogactwie naszych produktów wśród głowic, główek prysznicowych i dysz bocznych. Ciesz się szerokim wyborem nawet do dziewięciu rodzajów strumieni, niezliczonymi wariantami pryszniców o różnej wielkości i wielokrotnie uhonorowanym designem. Odkryj innowacyjną technologię Select, która umożliwia wybór strumienia za dotknięciem przycisku. Prawdopodobnie już nigdy nie zechcesz brać prysznica w inny sposób.  

 

Wejdź na nowy poziom kąpieli pod prysznicem  – z technologiami hansgrohe

Prysznice hansgrohe wykorzystują w swym działaniu innowacyjne technologie, które gwarantują więcej radości oraz zwiększają poczucie komfortu i przyjemności pod prysznicem. Nie wspominając o zwiększeniu wydajności wody i, co za tym idzie, jej oszczędności.

  • Select: przyjemność za dotknięciem przycisku
  • AirPower: napowietrzone, delikatne krople stworzone dla zwiększenia zadowolenia z prysznica
  • XXL Performance: dla niesamowitej prysznicowej radości
  • QuickClean: bez wysiłku usuń kamień z perlatora przez potarcie go palcem
  • EcoSmart: oszczędzaj do 60% wody, chroń środowisko

 

 

 

 

Select: przyjemność za dotknięciem przycisku

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK