Ciesz się kąpielą pod prysznicem z Raindance Select Showerpipe E 300 - i zmieniaj strumień za pomocą przycisku.

Pobierz tutaj aplikację Flash Player (linked)

Prysznice Raindance Select

Radość za dotknięciem przycisku - wybieraj strumień intuicyjnie

Za dotknięciem przycisku zmieniaj strumień i ciesz się kąpielą jeszcze bardziej: To jest filozofia stojąca za programem pryszniców Raindance Select firmy Hansgrohe. Nowe multitalenty prysznicowe z inteligentnym przyciskiem do doskonały wybór dla klientów, którzy cenią komfort kąpieli i ponadczasowo nowoczesny design.

Innowacja pierwszej klasy pod prysznicem: Przycisk Select w głowicy i główce prysznicowej

  • NOWOŚĆ: Głowica prysznicowa Raindance Select E 300 z dwoma rodzajami strumienia.
    Pierwsza głowica prysznicowa z przełączeniem strumienia za pomocą przycisku. Lekkie napowietrzone krople albo silny, ożywczy strumień. Decyduje jedno kliknięcie.
  • NOWOŚĆ: Dysk prysznicowy Raindance Select 120 z trzema rodzajami strumienia.  
    Miękko otulające krople (RainAir), odświeżający strumień (Rain) lub silny masaż (Whirl): Dzięki funkcji Select możesz cieszyć się wodą, tak jak lubisz. Za dotknięciem przycisku.

Przyciski przełączające jako innowacja w świecie designu

Jako jedna z pierwszych firm w branży Hansgrohe wrowadza kliknięcie przycisku do świata łazienek. Za tą prostą filozofią obsługi stoi Simplicity – ułatwienie codziennych czynności. Tam, gdzie wcześniej należało obrócić, teraz wystarczy kliknąć. Podobnie w dziedzinie komunikacji tarcze zamieniono na klawiaturę. Włączniki światła stają się również dotykowe. W branży samochodowej zamiast przekręcenia stacyjki silnik włącza się i wyłącza coraz częściej za pomocą przycisku.

Obok innowacyjnej funkcji zmiany strumienia za pomocą przycisku Select nowe prysznice hansgrohe to przykład pięknego designu z harmonijnie zaokrąglonymi kantami i opływową linią. Prysznice są dostępne w dwóch rodzajach powierzchni: chrom lub biel/chrom. Można je doskonale łączyć z pozostałym asortymentem hansgrohe. Nowy asortyment Raindance Select zaprojektowało biuro Phoenix Design – jedno z wiodących biur projektowych na świecie.

Człowiek cieszy się z doznań, których dostarcza Raindance Select Showerpipe E 300 i przyciskiem zmiany strumienia w główce prysznicowej.

Głowica, główka prysznicowa i termostat połączone w najpiękniejszą całość: Kto zdecyduje się na komplet prysznicowy Raindance Select, będzie czerpać pełnię komfortu, wzornictwa i przyjemności z wody.

Mały wynalazek - wielki efekt: Firma Hansgrohe po raz pierwszy zastosowała genialnie prostą funkcję przycisku swojego pomysłu w głowicy prysznicowej. Masz wybór pomiędzy dwoma rodzajami strumienia.

Mężczyzna i kobieta w otoczeniu dysków prysznicowych Raindance Select

Nasze najnowsze produkty głaszczą wodą, idealnie spłukują szampon z włosów lub masują. Masz wybór spośród trzech rodzajów strumienia: RainAir, Rain i Whirl.

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK
<% } //bolIsPublishMode %>