Prysznic Raindance Select z ręką na przycisku Select

Pobierz tutaj aplikację Flash Player (linked)

Przycisk Select: Intuicyjna zmiana strumienia

"Wybierz przyjemność z kąpieli" za dotknięciem przycisku.

Hansgrohe chce by Twój dom był komfortowy i piękny tak jak to tylko możliwe. Odkąd nasze sensacyjne produkty łazienkowe i kuchenne okazały się niezwykle popularne, nieustannie rozszerzamy asortyment produktów z technologią Select.

Przycisk Select od Hansgrohe:

  • ułatwia czynności każdego dnia. Produkty Select w łazience są idealne dla osób które kochają różnorodność pod prysznicem i łatwość użycia w strefie umywalki. Niezależnie od tego czy będziesz miał ochotę przełączyć odbiornik z główki na deszczownicę lub zmienić typ strumienia, lub gdy będziesz chciał precyzyjnie włączyć wodę w umywalce.
  • sprawia, że prace domowe to pestka. Technologia Select jest rozwijana w bateriach kuchennych ze względu na to, że włączenie i wyłączenie wody jest łatwe i wygodne a także pozwala precyzyjnie kontrolować wodę. Pomysł Hansgrohe uczyni Twoje prace domowe jeszcze łatwiejszymi.
  • działa na zasadzie czysto mechanicznej i jest wytrzymały. W serii wymagających testów przycisk okazał się bardzo wytrzymały więc możesz się nim cieszyć przez wiele lat.
  • to ponadczasowy ale i nowoczesny design - funkcjonalność, która przyciągnie wzrok do produktu, niezależnie od tego gdzie jest zamontowany. Asortyment z technologią Select zaprojektowało biuro Phoenix Design – jedno z wiodących studiów projektowych na świecie.

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK
<% } //bolIsPublishMode %>