Axor Massaud: kolekcja łazienkowa inspirowana Naturą.

Pobierz tutaj aplikację Flash Player (linked)

Axor Massaud

Z inspiracji naturą

Kolekcja dla miłośników naturalności: Axor Massaud kreuje harmonijne połączenie form organicznych i geometrycznych. Armatura jest dziełem natury, rozłożysty strumień jest jak wodospad, a wanna wydaje się być jeziorem. Zostaw za sobą chaos codzienności i zanurz się w naturę.

Przegląd produktów Axor Massaud z podziałem na kategorie:

 

Axor Massaud bateria umywalkowa.

Armatura łazienkowa

Dla strefy umywalki masz wybór spośród wielu wariantów armatury - bateria jednouchwytowa jest nawet dostępna w dwóch modelach o różnej wysokości. Cechą charakterystyczną wszystkich baterii jest przy tym szeroka powierzchnia, która stanowi wygodną półkę. Wolnostojącą wannę łączy się z armaturą Axor Massaud do montażu w podłodze, dostępna jest także armatura do montażu na brzegu wanny. Baterie prysznicowe i różne termostaty wnoszą do strefy prysznica harmonijne połączenie form organicznych i geometrycznych.

Armatura łazienkowa z kolekcji Axor Massaud ( od )

<
>
Axor Massaud zestaw prysznicowy.

Prysznice

Pasujące główki prysznicowe, głowice talerzowe i dysze boczne o przejrzystym designie uzupełniają aranżację łazienki Axor Massaud.

Prysznice z kolekcji Axor Massaud i pasujące produkty ( od )

<
>
Akcesoria Axor Massaud.

Akcesoria

Wieszak na ręcznik staje się drzewem, pudełko na kosmetyki przypomina kamień, lustro opiera się o gałąź i również pozostałe akcesoria inspirowane są estetyką zaczerpniętą z natury.

Akcesoria łazienkowe z kolekcji Axor Massaud ( od )

<
>
Umywalka Axor Massaud.

Umywalki i wanny

Misy umywalkowe i umywalki do wbudowania harmonizują perfekcyjnie z armaturą Axor Massaud: Umywalki optymalnie przyjmują w siebie strumień wachlarzowy, a pryskanie wody ograniczają do minimum. Ich ciepła powierzchnia jest łatwa w pielęgnacji. Także wolnostojąca wanna naśladuje formy zaczerpnięte z natury i przypomina jezioro.

Umywalki i wanny z kolekcji Axor Massaud ( od )

<
>

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK
<% } //bolIsPublishMode %>