Armatura kuchenna Metris Select

Pobierz tutaj aplikację Flash Player (linked)

Baterie kuchenne hansgrohe

Cenisz wzornictwo i komfort? Znajdź tutaj swoją baterię kuchenną

Marzysz o eleganckiej baterii kuchennej z wyciąganą wylewką prysznicową? Chcesz ułatwić sobie kuchenne prace, dzięki funkcji sterowania wodą za pomocą przycisku? Preferujesz klasykę? Baterię wiszącą na ścianie? Niezależnie od tego, czego szukasz: hansgrohe oferuje Ci bogaty asortyment pomocy kuchennych, które są czymś więcej niż tylko bateriami kuchennymi. U nas znajdziesz zaawansowaną technologicznie armaturę kuchenną, która rozpieszcza w wielkim formacie za sprawą modeli o różnej wysokości wylewek i doskonałego komfortu obsługi. Ciesz się większym zakresem funkcjonalnym baterii i efektywniej korzystaj z wody, z niepowtarzalnym designem w solidnej jakości Hansgrohe.

Lubisz najlepsze składniki? Zacznij od armatury kuchennej.

Uczyń swoje prace kuchenne łatwiejszymi. Od mycia warzyw do celebracji smaku, od zmywania po profesjonalizm w kuchni: Wszyscy pokochają baterie kuchenne hansgrohe. Niezależnie od tego, kto używa baterii: symbolizuje połączenie jakości, wiedzy i designu. Pozwól zachwycić się inteligentnej wielofunkcyjności: od wyciąganej wylewki prysznicowej po zakres jej obrotu nawet do 360 stopni.

Oto, co przemawia na rzecz baterii kuchennych hansgrohe:

  • Dostępna w wariancie Select - dla komfortowej regulacji wody za dotknięciem przycisku, łatwiejszej pracy i bardziej intuicyjnej obsługi
  • hansgrohe jest jednym z wiodących producentów wysokiej jakości baterii kuchennych. Szlachetne materiały i solidne wykonanie "Made by Hansgrohe" - dla długiej żywotności
  • Wielokrotnie nagradzane wzornictwo - dla większej zmysłowości w kuchni
  • Wyjątkowe wykończenia powierzchni - np. w kolorze stali szlachetnej czy klasycznego chromu
  • Ergonomiczna wygoda - za sprawą wysokiej i wyciąganej wylewki prysznicowej, funkcji obrotu i zmiany strumienia
  • Innowacyjna koncepcja kontroli - 2-otworowy wariant w linii M71 przedstawia odrębną jednostkę sterującą na brzegu zlewozmywaka.
  • Mocowanie magnetyczne wyciąganej wylewki - MagFit stabilizuje końcówkę prysznicową w korpusie wylewki powoduje jej płynny powrót do wylewki.
  • Dzięki zastosowaniu rozwiązania sBox: zapobieganie skręcaniu i blokowaniu węża od wylewki, co gwarantuje jego cichą i płynną pracę.
  • Łatwa instalacja: elastyczne połączenia dają możliwość łatwej wymiany poprzedniej baterii kuchennej. Zdecyduj się na produkt wysokiej jakości, którym będziesz się cieszyć przez wiele lat.

 

Szukasz atrakcyjnej baterii kuchennej?

Przegląd wszystkich baterii kuchennych hansgrohe - z informacjami na temat obsługi i funkcji

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK