Wygodne mycie patelni pod armaturą kuchenną Metris.

Pobierz tutaj aplikację Flash Player (linked)

Baterie kuchenne

Linie baterii kuchennych dla kucharzy, którzy kochają wzornictwo i komfort

Marzysz o designerskiej armaturze z wyciąganą wylewką prysznicową? Podobają Ci się baterie kuchenne z opcją dowolnego umiejscowienia uchwytu? Chcesz ułatwić sobie kuchenne prace, dzięki funkcji sterowania wodą za pomocą przycisku? Preferujesz klasykę? Baterię wiszącą na ścianie? Niezależnie od tego, czego potrzebujesz: Hansgrohe oferuje Ci bogaty asortyment kompetentnych i pięknych pomocy kuchennych. U nas znajdziesz zaawansowaną technologicznie armaturę kuchenną, która rozpieszcza w wielkim formacie za sprawą modeli o różnej wysokości wylewek i doskonałego komfortu obsługi. Dzięki temu możesz cieszyć się większym zakresem funkcjonalnym baterii i efektywniej korzystać z wody.

Lubisz najlepsze składniki? Zacznij od armatury kuchennej.

Uczyń swoje prace kuchenne łatwiejszymi. Od mycia warzyw do celebracji smaku, od zmywania po profesjonalizm w kuchni: baterie kuchenne Hansgrohe cieszą wygodą użycia. Niezależnie od tego, kto uruchamia baterię: symbolizują połączenie jakości, wiedzy i designu. Pozwól zachwycić się inteligentnej wielofunkcyjności: od wyciąganej wylewki prysznicowej przez elektroniczną regulację temperatury po zakres obrotu wylewki nawet do 360 stopni.

Oto, co przemawia na rzecz baterii kuchennych Hansgrohe:

  • Dostępna w wariancie Select - dla komfortowej regulacji wody za dotknięciem przycisku, łatwiejszej pracy i bardziej intuicyjnej obsługi
  • Szlachetne materiały i solidne wykonanie "Made by Hansgrohe" - dla długiej żywotności
  • Wielokrotnie nagradzane wzornictwo - dla większej zmysłowości w kuchni
  • Wyjątkowe wykończenia powierzchni,  np. w kolorze stali szlachetnej
  • Ergonomiczny komfort - za sprawą wysokiej i wyciąganej wylewki prysznicowej i funkcji obrotu
  • Mocowanie magnetyczne - MagFit stabilizuje końcówkę prysznicową w korpusie wylewki

 

Szukasz atrakcyjnej baterii kuchennej?

Przegląd wszystkich baterii kuchennych marki Hansgrohe i Axor - z informacjami na temat obsługi i funkcji.

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK