Axor Urquiola: kolekcja łazienkowa, która rozbudzi nasze zmysły.

Pobierz tutaj aplikację Flash Player (linked)

Axor Urquiola

Kolekcja łazienkowa, która rozbudzi nasze zmysły

Axor Urquiola to fascynujące mieszanie się stylów w łazience. Każdy element ma swój własny urok i współtworzy przytulną pełnię w łazience. Łagodne formy łączą się z dużymi płaszczyznami, armatura sprawia wrażenie żywej rośliny, umywalki i wanny nawiązują do tradycyjnych balii. Axor Urquiola to zmysłowa, pełna fantazji  kolekcja bogata w detale.

Przegląd produktów Axor Urquiola według kategorii:

Axor Urquiola bateria umywalkowa

Armatura łazienkowa

Do umywalki oferowane są modele armatury w różnych wariantach i o różnej wysokości. Cechą wspólną wszystkich modeli jest ich idealne dopasowanie do różnych umywalek i mis umywalkowych. Do wanny masz wybór od modeli armatury do montażu na brzegu wanny i na ścianie po termostat do montażu w podłodze. Pasujące baterie prysznicowe i termostaty uzupełniają kolekcję w strefie prysznica. Charakterystyczna jest tutaj gra dużych płaszczyzn z łagodnymi formami.

Armatura łazienkowa z kolekcji Axor Urquiola ( od )

<
>
Axor Urquiola zestaw prysznicowy

Prysznice i systemy prysznicowe

Do strefy prysznica Axor Urquiola oferuje kolumnę prysznicową, która perfekcyjnie wyraża koncepcję aranżacyjną kolekcji. Oprócz tego do wyboru są głowice prysznicowe do montażu na ścianie i na suficie oraz rozmaite główki prysznicowe i dysze boczne.

Prysznice i komplety prysznicowe pasujące do kolekcji Axor Urquiola ( od )

<
>
Axor Urquiola haczyk ścienny

Akcesoria

Od wieszaka na ręcznik i mydelniczki, po haczyk ścienny, szklankę do mycia zębów i wiele więcej: Z Axor Urquiola zaaranżujesz swoją łazienkę klimatycznie aż po detal.

Akcesoria łazienkowe z kolekcji Axor Urquiola i pasujące produkty ( od )

<
>
Axor Urquiola wanna

Umywalki i wanny

Wolnostojąca wanna nawiązuję swoim kształtem do tradycyjnych balii. Pasują do niej umywalki i misy umywalkowe Axor Urquiola, które można zamontować na ścianie lub w zabudowie (np. na stole umywalkowym). 

Umywalki i wanny z kolekcji Axor Urquiola ( od )

<
>

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK
<% } //bolIsPublishMode %>