Axor Bouroullec to kolekcja, która kreuje więcej przestrzeni w łazience.

Pobierz tutaj aplikację Flash Player (linked)

Axor Bouroullec

Wolność swobodnej aranżacji

Axor Bouroullec czyni Twoje marzenia o indywidualnej aranżacji możliwymi do spełnienia. "Feel Free to Compose" to motto kolekcji Axor Bouroullec. Ta kolekcja jest wolna od sztywnych schematów. Za sprawą bogactwa produktów łazienkowych możesz skomponować najlepszą aranżację dla siebie. Elementy armatury można umieszczać w różnych punktach na umywalce, nad nią lub wokół niej. Tą elastycznością kolekcji Axor Bouroullec możesz cieszyć się także w strefie wanny. Odkryj wszechstronne możliwości kolekcji w interaktywny sposób i zaprojektuj swoją osobistą strefę umywalki i wanny z Axor Bouroullec Composer.

Kolejną cechą szczególną kolekcji są jej wielofunkcyjne półki. Axor Bouroullec pozostawia Tobie decyzję o ich zastosowaniu: jako przestrzeń na łazienkowe akcesoria, element umywalki lub półkę, która sama staje się armaturą. Francuscy projektanci Ronan i Erwan Bouroullec stworzyli subtelny i elegancki design.

Przegląd produktów Axor Boroullec z podziałem na kategorie:

Axor Boroullec bateria umywalkowa.

Armatura łazienkowa

Do umywalki oferowane są modele armatury o różnej wysokości i w różnych wariantach - również w wersji do montażu na ścianie. W strefie umywalki i wanny możesz dowolnie umiejscowić wylewkę i uchwyty, na przykład z przodu, aby były łatwiej osiągalne dla dzieci. Szczególnie innowacyjna jest armatura zintegrowana w półce. Ich technika schowana jest elegancko w praktycznej konsoli, którą można umieścić w strefie umywalki, prysznica lub wanny. Oprócz tego termostaty oraz jednouchwytowe baterie wannowe i prysznicowe oferują niezliczone możliwości aranżacji łazienki Axor Bouroullec.

Armatura łazienkowa z kolekcji Axor Boroullec ( od )

<
>
Umywalka Axor Bouroullec z armaturą.

Umywalki i wanny

Harmonijnie zaaranżowane półki kreują design umywalek. Umywalki oferowane są w różnych wariantach wielkości, z jedną lub dwoma półkami, w wersji wiszącej lub do wbudowania. Design i zabawa półkami znajduje swoją kontynuację również w przypadku wanny wykonanej z łatwego w pielęgnacji akrylu.

Umywalki i wanny z kolekcji Axor Boroullec ( od )

<
>
Komplet prysznicowy Axor Bouroullec

Prysznice

Komplet prysznicowy Axor Bouroullec idealnie uzupełni Twoją łazienkę Axor Bouroullec. Termostat jest zintegrowany w praktycznej półce o wyglądzie charakterystycznym dla całej kolekcji. Głowice prysznicowe, dysze boczne i główki prysznicowe Axor uzupełniają ofertę.

Prysznice z kolekcji Axor Boroullec i pasujące produkty ( od )

<
>
Akcesoria Axor Boroullec.

Akcesoria

Cechą charakterystyczną kolekcji są uniwersalne półki. Jako akcesoria, są one dostępne w wariantach o dwóch wielkościach, do swobodnego montażu lub montażu na ścianie. Łazienkę Axor Bouroullec dopełniają lustra, uchwyty, kubki do mycia zębów i wiele innych elementów.

Akcesoria łazienkowe z kolekcji Axor Bouroullec ( od )

<
>

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK