Łazienka z Axor Montreux.

Pobierz tutaj aplikację Flash Player (linked)

Axor Montreux

Czas odnaleziony na nowo

Axor Montreux przenosi nas z powrotem do początku XX wieku. Pełna autentyzmu kolekcja łazienkowa projektu Phoenix Design stanowi hołd dla słynnego kurortu nad Jeziorem Genewskim i emanuje duchem Belle Époque z jej romantycznymi uzdrowiskami. Axor Montreux pasuje do wnętrz łazienkowych zarówno tradycyjnych jak i nowoczesnych. Wykreuj harmonijną aranżację całej łazienki za sprawą armatury i innych elementów wyposażenia Axor Montreux lub postaw wyraziste akcenty za pomocą pojedynczych produktów.

Przegląd produktów Axor Montreux z podziałem na kategorie:

Bateria umywalkowa Axor Montreux.

Armatura łazienkowa

Odkryj armaturę Montreux w klasycznej wersji 2-uchwytowej armatury umywalkowej w wariantach o różnej wysokości i elementach obsługi. Charakterystyczne są tradycyjne oznaczenia wody zimnej i gorącej na uchwytach krzyżowych z porcelanowym wytłoczeniem. Kolejnym wyjątkowym produktem w kolekcji jest armatura umywalkowa z tradycyjnym mostkiem. Do wanny masz wybór od modeli armatury do montażu na brzegu wanny i na ścianie po termostat do montażu w podłodze. Pasujące baterie prysznicowe i termostaty uzupełniają kolekcję w strefie prysznica.

Armatura łazienkowa z kolekcji Axor Montreux ( od )

<
>
Zestaw prysznicowy Axor Montreux.

Prysznice i Komplety prysznicowe

Do strefy prysznica Axor Montreux oferuje kolumnę prysznicową, która perfekcyjnie wyraża koncepcję aranżacyjną kolekcji. Zestaw prysznicowy oraz pasujące głowice prysznicowe, główki prysznicowe i dysze boczne dopełniają łazienkę Axor Montreux.

Prysznice i komplety prysznicowe z kolekcji Axor Montreux i pasujące produkty ( od )

<
>
Akcesoria Axor Montreux.

Akcesoria

Axor Montreux oferuje dopasowane do siebie akcesoria dla aranżacji łazienkowej emanującej autentyzmem. Od szklanki do mycia zębów i oświetlenia ściennego po tradycyjne wyciągane lustro kosmetyczne i wiele innych akcesoriów, dzięki którym wykreujesz łazienkę autentyczną w stylu.

Akcesoria łazienkowe z kolekcji Axor Montreux ( od )

<
>

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK

Odkryj luksus domowej łazienki

www.axor-design.com

Kolekcje Axor

Odwiedź strone Axor, by poznać słynne projekty Axor dla łazienek i kuchni.