Axor ShowerCollection

Pobierz tutaj aplikację Flash Player (linked)

AXOR ShowerCollection

Haute Couture dla prysznica

Armatura, prysznice i akcesoria w kolekcji AXOR ShowerCollection zmieniają strefę prysznica w Twoje osobiste SPA. Prosty system modułowy obejmujący prysznice, armaturę i akcesoria oferuje niemal nieskończone możliwości kreatywnej aranżacji. Łącz kwadratowe elementy o wymiarach 12 x 12 cm zgodnie ze swoją indywidualną wizją - horyzontalnie, wertykalnie lub w rozproszeniu.

Czysty modyłowy design kolekcji AXOR ShowerCollection powstał we współpracy z Philippe Starckiem i można go perfekcyjnie łączyć z wieloma innymi kolekcjami marki AXOR.

Przegląd produktów AXOR ShowerCollection z podziałem na kategorie:

Prysznic z Axor ShowerCollection

Prysznice

Prysznic sufitowy AXOR ShowerHeaven jest dostępny w dwóch wielkościach, a także w opcji z oświetleniem i oferuje luksusowe doznanie kąpieli - z trzema rodzajami strumienia. Jako alternatywa dla małych łazienek wielkoformatową przyjemność kąpieli oferuje głowica prysznicowa o wymiarach 24 x 24 cm. Moduły prysznicowe o wymiarach 12 x 12 cm można dodatkowo wykorzystać jako głowicę prysznicową, prysznic do masażu ramion lub dyszę boczną. Wielofunkcyjna wylewka wodospadowa to kolejny wyjątkowy produkt w kolekcji: W przypadku wanny służy do jej napełniania, pod prysznicem np. do masażu karku, a oprócz tego może być także praktyczną półką.

Prysznice w kolekcji AXOR ShowerCollection ( od )

<
>
Axor ShowerCollection termostat i dysza

Termostaty, przełączniki i zawory

Moduły termostatyczne, przełączniki i zawory oferowane są jako pojedyncze moduły funkcyjne i można je dowolnie zaaranżować z inteligentnym systemem prysznicowym. Dopełnieniem oferty jest pasujący moduł prysznicowy zintegrowany z zaworem odcinającym i uchwytem do podłużnej główki prysznicowej.

Termostaty, przełączniki i zawory w AXOR ShowerCollection ( od )

<
>
Akcesoria Axor ShowerCollection

Akcesoria

Moduły komfortowe podnoszą jakość doznań prysznicowych w łazience, od oświetlenia przez głośnik po półki w dwóch wielkościach. Także akcesoria bazują na kwadracie o wymiarach 12 x 12 cm i dzięki temu harmonizują doskonale z modułami prysznicowymi i armatury.

Akcesoria w kolekcji AXOR ShowerCollection ( od )

<
>

Dalsze informacje o kolekcji AXOR ShowerCollection

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK
<% } //bolIsPublishMode %>