Prysznice Axor.

Pobierz tutaj aplikację Flash Player (linked)

Prysznice Axor

Ekskluzywny komfort pod prysznicem

Prysznice Axor oferują ekskluzywną estetykę w połączeniu z komfortem kąpieli. W standardowej strefie prysznica lub w osobistym SPA: Głowice i główki prysznicowe, dysze boczne i systemy prysznicowe noszą autografy znamienitych projektantów i można je łączyć z różnymi kolekcjami.

Luksusowy prysznic sufitowy Axor ShowerHeaven z trzema rodzajami strumienia to ukoronowanie doznań w strefie prysznica. Możesz także wykreować stylowe i funkcjonalne akcenty za pomocą jednego lub wielu innych produktów prysznicowych marki Axor. Prysznice Axor to nowoczesne i technologicznie zaawansowane produkty, które wnoszą do łazienki radość na długie lata.

Przegląd kategorii produktowych:

Głowica prysznicowa Axor ShowerHeaven.

Głowice prysznicowe i dysze boczne

Kwadratowe lub okrągłe. Strumień masujący czy niosący odświeżenie strumień wodospadowy, miękki lub normalny, na całej powierzchni tarczy prysznicowej czy skoncentrowany - pasujące głowice prysznicowe są dostępne do montażu na ścianie i na suficie oraz z różnymi rodzajami strumienia. Dzięki dyszom prysznicowym marki Axor osobiste SPA staje się perfekcyjne.

Głowice prysznicowe marki Axor ( od )

<
>
Axor Bouroullec Komplet prysznicowy.

Systemy prysznicowe

Jako piękne i praktyczne rozwiązanie kompaktowe do prysznica do wyboru są kolumny i komplety prysznicowe. Łączą one głowice i główki prysznicowe z komfortem termostatu. Możesz także zdecydować się na Axor Starck Waterwall, który z elegancją integruje dodatkowe dysze boczne w jednym elemencie.

Systemy prysznicowe marki Axor ( od )

<
>
Axor Starck podłużna główka prysznicowa.

Główki prysznicowe

Niezależnie od tego, na co stawiasz w przypadku główki prysznicowej, na czystą geometrię, minimalizm czy tradycyjną formę: Główki prysznicowe Axor komponują się harmonijnie z każdym wnętrzem. Do wyboru masz do trzech rodzajów strumienia. Szczególnie charakterystyczna jest główka prysznicowa Axor Montreux: Ze swoją stylowo autentyczną rączką idealnie pasuje ona do klasycznego stylu obu kolekcji.

Główki prysznicowe marki Axor ( od )

<
>
Zestawy prysznicowe marki Axor.

Zestawy prysznicowe

Zestawy prysznicowe marki Axor pasują do różnych kolekcji i uzupełniają strefę prysznica. Stanowią one połączenie główki prysznicowej, drążka i węża prysznicowego. Komfortowe zestawy prysznicowe pasują do najróżniejszych stylów aranżacji: zredukowane do form elementarnych, o ponadczasowo nowoczesnym wzornictwie lub w dwóch wariantach tradycyjnych do nostalgicznej łazienki.

Zestawy prysznicowe marki Axor ( od )

<
>

Dalsze informacje o prysznicach marki Axor

Katalog marki Axor PDF 14,6 MB

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK