Umywalki, wanny i meble marki Axor.

Pobierz tutaj aplikację Flash Player (linked)

Umywalki i wanny Axor

Wyraziste akcenty

Niektóre kolekcje marki Axor obejmują oprócz doskonałej armatury także umywalki, wanny czy meble łazienkowe. Są wśród nich zarówno umywalki do wbudowania, wiszące, misy umywalkowe czy wanny wolnostojące i do zabudowy. Powstały one we współpracy z projektantami o światowej renomie i pasują idealnie do armatury z różnych kolekcji marki Axor. Dokładne wymiary i wzory znajdziesz na stronach produktów.

Przegląd umywalek i wanien Axor:

Umywalka Axor Bouroullec.

Umywalki

Axor oferuje misy umywalkowe, umywalki do zabudowy i wiszące. Są one dostępne w różnych wielkościach i wykonane z wysokiej jakości odlewu mineralnego z powierzchnią łatwą w pielęgnacji. Umywalki z kolekcji Axor Bouroullec, Axor Massaud i Axor Urquiola można łączyć z armaturą innych kolekcji marki Axor.

Umywalki Axor ( od )

<
>
Wanna Axor Urquiola.

Wanny

Axor oferuje wanny wolnostojące i w wariantach do zabudowy lub montażu przy ścianie. Do wyboru są wanny wykonane z różnych materiałów. Wyjątkowy design nadaje każdej z nich indywidualny styl i czyni ją ukoronowaniem Twojej łazienkowej aranżacji.

Wanny Axor ( od )

<
>

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK
Axor. Form Follows Perfection