Armatura elektroniczna marki Axor.

Pobierz tutaj aplikację Flash Player (linked)

Armatura elektroniczna marki AXOR

Design i technologia na najwyższym poziomie

Elektroniczna armatura umywalkowa marki AXOR łączy funkcjonalność i technologię z doskonałym designem. Jej cechy szczególne to komfort i wydajność: Armatura bezdotykowa jest nie tylko higieniczna, ale także oszczędna pod względem zużycia. Inteligentna elektronika sprawia, że woda płynie tylko wtedy, gdy jest potrzebna. Minimalizuje to zużycie zasobów.

Innowacyjna technologia sensoryczna jest dyskretnie zintegrowana w korpusie armatury, co umożliwia znaczenie bardziej zredukowany design.

Przegląd armatury elektronicznej marki AXOR:

Axor Citterio elektroniczna bateria.

Armatura elektroniczna

Oprócz zalet w aspekcie higieny i wydajności elektroniczna armatura umywalkowa marki AXOR jest również prosta do utrzymania w czystości: ze względu na brak konieczności dotyku armatury, jej korpus pozostaje wolny od plam wody i mydła. Elektroniczna armatura umywalkowa z kolekcji AXOR Citterio i AXOR Uno² o smukłym wzornictwie oferuje w wersji do montażu na ścianie dwie długości wylewek i dzięki temu znajduje zastosowanie w najróżniejszych aranżacjach strefy umywalki. Pozostałe baterie elektroniczne działają na zasilanie z sieci lub na baterie i opcjonalnie są dostępne z regulacją temperatury

Armatura elektroniczna marki AXOR ( od )

<
>

Więcej informacji o armaturze elektronicznej marki AXOR

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK
<% } //bolIsPublishMode %>