Axor Starck: Estetyka minimalizmu.

Pobierz tutaj aplikację Flash Player (linked)

Axor Starck

Estetyka minimalizmu

W czasach zdominowanych pośpiechem człowiek tęskni za spokojem i prostotą. Axor Starck koncentruje się na tym, co istotne: przyjemności w kontakcie z wodą. Zasada redukcji przejawia się w elementarnych formach i przejrzystych funkcjach. Nic nie rozprasza. Kolekcja łazienkowa spod pióra Philippe Starcka, ma nieprzemijającą wartość i przetrwa każdą modę. Tak jak studnia, która czerpie z głębi, możemy czerpać inspirację z Axor Starck. Kolekcja wnosi odświeżenie do wnętrza, oraz spokój i odpoczynek.

Przegląd produktów Axor Starck z podziałem na kategorie:

Axor Starck bateria umywalkowa.

Armatura łazienkowa

Armatura łazienkowa Axor Starck emanuje czystością i bezkompromisowością formy. Charakterystyczny uchwyt typu joystick w przypadku baterii umywalkowej jest dostępny w dwóch wariantach - jako klasyczny uchwyt piórkowy i uchwyt typu pin.Także armatura wannowa dostępna jest w dwóch werjach, jednouchwytowej i dwuuchwytowej. Na życzenie dostępne również w wersji do montażu w podłodze. Design baterii i termostatów prysznicowych jest równie minimalistyczny i oferuje mnóstwo aranżacyjnych możliwości.

Armatura łazienkowa z kolekcji Axor Starck i pasujące produkty ( od )

<
>
Axor Starck V basin mixer.

Axor Starck V

Szklana bateria zaprojektowana przez Philippa Starck'a pozwala doświadczać naturalnego żywiołu wody we własnym domu. Otwarta od góry wylewka zrobiona z krystalicznego szkła może być obracana o 360° i wyciągana do czyszczenia. Oprócz chromu i bieli o wysokim połysku w Manufakturze Axor dostępne jest 12 innych rodzajów powierzchni baterii.

Armatura łazienkowa Axor Starck V ( od )

<
>
Bateria umywalkowa Axor Starck X

Axor Starck X

Kwadratowa podstawa baterii zdaje się lekko unosić nad umywalką - baterie są dostępne w czterech różnych wysokościach. Oferta jest uzupełniona o baterie elektroniczne i ścienne. Poza bateriami podłogowymi, Axor Starck X oferuje również ścienne baterie wannowe. W zakresie prysznica możesz wybierać pomiędzy różnymi wariantami w geometrycznie minimalistycznym stylu.

Armatura łazienkowa z kolekcji Axor Starck X ( od )

<
>
Prysznice Axor Starck.

Prysznice i systemy prysznicowe

Od kolumny prysznicowej po system prysznicowy, od główki prysznicowej do głowic prysznicowych: Axor Starck oferuje bogaty wybór możliwości pod prysznic. Kolumna prysznicowa Axor Starck jest zintegrowana z termostatem. Głowice prysznicowe z tej kolekcji gwarantują wyjątkowe doznania  podczas kąpieli.

Prysznice i komplety prysznicowe z kolekcji Axor Starck i pasujące produkty ( od )

<
>
Kubek do mycia zębów Axor Starck.

Akcesoria

Akcesoria, takie jak np. mydelniczka i kubek do mycia zębów stanowią kontynuację ponadczasowo purystycznego designu Axor Starck.  Pojedynczy haczyk przypomina prosty gwóźdź: tworząc akcesoria Philippe Starck inspirował się archetypowymi wzorcami. Minimalistyczne są także półki, dozownik na mydło w płynie i lampa ścienna.

Akcesoria z kolekcji Axor Starck i pasujące produkty ( od )

<
>
Armatura kuchenna Axor Starck.

Armatura kuchenna

Axor Starck oferuje cztery funkcjonalne modele armatury z charakterystycznym uchwytem typu joystick. Modele z obrotową wylewką lub wyciąganą wylewką prysznicową z dwoma rodzajami strumienia oferują szeroki zakres obrotu i mnóstwo swobody ruchu w strefie zlewu. Model Axor Starck Semi-Pro z zakresem obrotu 360° szczególnie dobrze sprawdza się w przypadku zlewów podwójnych i rozwiązań typu wyspa..

Armatura kuchenna z kolekcji Axor Starck ( od )

<
>

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK
<% } //bolIsPublishMode %>