Mężczyzna pod kompletem prysznicowym hansgrohe

Pobierz tutaj aplikację Flash Player (linked)

Innowacyjne systemy prysznicowe i zestawy prysznicowe

Lepszy prysznic, więcej komfortu, większa radość kąpieli

Marzysz o wielkoformatowym prysznicu deszczowym - idealnym elemencie współczesnego prysznica? Zestaw prysznicowy hansgrohe możesz wprowadzić do swojej łazienki w zachwycająco prosty sposób - bez potrzeby skomplikowanej przebudowy, także do istniejącej łazienki. Rozwiązaniem jest komplet prysznicowy. Składa się on z głowicy prysznicowej, główki prysznicowej i armatury. Za sprawą Technologii Select hansgrohe dodał blasku swoim kompletom prysznicowym. Komfort użytkowania, design i przyjemność są znakami rozpoznawczymi wszystkich naszych produktów. Wszystkim sterujesz intuicyjnie za dotknięciem przycisku.          

Komplet prysznicowy hansgrohe.

Komplety prysznicowe - najszybsza droga do deszczowego strumienia

Gdy aranżujesz nową łazienkę lub gdy odnawiasz dotychczasową: systemy prysznicowe hansgrohe to wygodne rozwiązania, które zauważalnie podnoszą standard Twojej łazienki. Piękne zestawy to przede wszystkim komplet prysznicowy Rainmaker Select Showerpipe lub Raindance Select E 300, które składają się z głowicy, główki prysznicowej i termostatu. Połączenie Raindance sprawi, że aranżacja Twojej nowej łazienki będzie jeszcze łatwiejsza: w mgnieniu oka z główki prysznicowej powstaje system prysznicowy.

Komplety prysznicowe hansgrohe ( od )

<
>

Nowy komplet prysznicowy dla niesamowitych doznań kąpieli pod prysznicem 

Chcesz unowocześnić swoją łazienkę i masz ochotę na kąpiel w wielkim formacie? Specjalnie dla Ciebie marka hansgrohe połączyła wysokiej jakości głowicę prysznicową Rainmaker Select z oferującą mnóstwo miejsca półką ShowerTablet Select 700. Ten komplet prysznicowy Rainmaker Select Showerpipe oferuje całościową, intuicyjną koncepcję obsługi za dotknięciem przycisku, dzieki której znajdziesz się w siódmym niebie. Ten system można wygodnie zainstalować na istniejących przyłączach, a dzięki dużym, gładkim szklanym powierzchniom, łatwo go utrzymać w czystości. Szklana tarcza strumieniowa głowicy została wykonana w technologii laserowej i generuje strumień z nawet 244 otworów. Wykończony na biało - dla perfekcyjnej integracji z aranżacją Twojej łazienki.

Panel prysznicowy hansgrohe.

Panele prysznicowe - topowe systemy dla pełnej radości kąpieli

Program pełnej przyjemności z głowicą i główką prysznicową o różnych rodzajach strumienia plus masaż całego ciała dzięki dyszom bocznym. W przypadku paneli prysznicowych nieskomplikowanych w montażu wszystkie komponenty są zintegrowane. Nieoceniony dla rodzin: panel prysznicowy Raindance Lift z regulacją wysokości - dostosowany do potrzeb wszystkich użytkowników w domu. 

Panele prysznicowe hansgrohe ( od )

<
>

Oto, co przemawia na rzecz systemów prysznicowych hansgrohe:

  • Bogata oferta: Poznaj szeroką ofertę naszych modeli i klas cenowych, znajdź swoje perfekcyjne rozwiązanie prysznicowe - tak uczynisz swoją łazienkę prawdziwą oazą dobrego samopoczucia.
  • Niskie nakłady projektowe: Gdy chcesz błyskawicznie odnowić swoją łazienkę, te kompletne rozwiązania są idealne. Zbyteczne staje się tu czasochłonne projektowanie i montaż pojedynczych elementów.
  • Prosty montaż: Instalator podłączy po prostu system w miejscu Twojej dotychczasowej armatury w strefie prysznica lub wanny. Bez kłopotliwego kucia ściany.
  • Nasze systemy prysznicowe imponują dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym hansgrohe takim jak AirPower, QuickClean i zachwycają jakością doznań XXL Performance.

Raindance Select E 300: przycisk dla każdego

Wyjątkowy design wyzwala prawdziwą ochotę na prysznic. Intuicyjna obsługa czyni kąpiel prawdziwą przyjemnością.
Przyciski Select na główce i głowicy prysznicowej czynią wybór prysznica i strumienia w kąpieli pod Raindance Select E 300 wyjątkowo komfortowym. Za pomocą kliknięcia możesz tu wybrać do sześciu rodzajów strumienia, trzy różne strumienie w głowicy prysznicowej plus trzy w główce prysznicowej. To generuje wspaniałe doznanie kąpieli dla każdego, niezależnie od wzrostu i wieku. Po prostu Radość za dotknięciem przycisku.

Do wyboru masz dwa warianty wykończenia:
a) produkty w całości chromowane
b) świeże połączenie chromu z białą tarczą strumieniową

Komplet prysznicowy Croma Select Showerpipe: Nowy symbol komfortu

Komplet prysznicowy Croma Select Showerpipe to kompletny system, który rozpieszcza Cię pięcioma strumieniami za dotknięciem przycisku: trzema z główki prysznicowej i dwoma z głowicy prysznicowej. Głowica prysznicowa posiada funkcję obrotu i dzięki temu można ją skierować niezależnie od położenia przyłączy. System prysznicowy montuje się w prosty sposób na istniejących w ścianie przyłączach wody - idealne rozwiązanie dla szybkiej renowacji łazienki. Dostępny jest także wariant EcoSmart z przepływem tylko 9 l/min w różnych wersjach wzorniczych i wykończeniach powierzchni.

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK