Termostat ShowerSelect z główką prysznicową

Pobierz tutaj aplikację Flash Player (linked)

Sterowanie prysznicowe

Steruj swoją przyjemnością kąpieli - manualnie lub elektronicznie

Partnerzy w łazience, na których możesz polegać: hansgrohe oferuje Ci szeroki wybór termostatów, za pomocą których możesz regulować wodę tak jak lubisz. Abyś mógł cieszyć się niezakłóconym komfortem w strefie prysznica bez obawy o nieprzyjemne wahania temperatury. W ten sposób podniesiesz także estetyczny i technologiczny standard swojej łazienki. Nowe topowe produkty hansgrohe specjalnie dla Ciebie:

ShowerSelect ze szklaną powierzchnią

Sterowanie prysznicowe

Tutaj znajdziesz wszystkie elementy sterujące marki hansgrohe - od prostego termostatu prysznicowego po ultranowoczesną centralę sterującą ze szklaną powierzchnią półki i przyciskami Select. Od termostatu, który wygląda wspaniale i oszczędza miejsce za sprawą instalacji podtynkowej (dla jednego lub więcej pryszniców, jak i nawet dla czterech odbiorników) po elektroniczny system sterowania prysznicowego RainBrain.

Sterowanie prysznicowe hansgrohe ( od )

<
>

Aktualne hity produktowe hansgrohe:

 1. Montowane natynkowo: ShowerTablet Select.
  Przyciski Select są intuicyjne w obsłudze - przez wszystkich niezależnie od wieku. Dzięki szklanym półkom (300 i 700 milimetrów szerokości) te multifunkcyjne designerskie termostaty oferują mnóstwo miejsca na prysznicowe akcesoria. Te termostaty przyciągaj spojrzenia także w strefie wanny.
 2. Montowane podtynkowo: elementy zewnętrzne ShowerSelect.
  Proste dotknięcie przycisku wystarczy także i w tym przypadku, aby włączyć i wyłączyć prysznic lub zmienić strumień. Dzięki temu możesz mieć prysznic nawet z czterema odbiornikami. Nowy estetyczny element podtynkowy: ShowerSelect ze szklaną powierzchnią.

Plus dla środowiska: Przyciski Select marki hansgrohe funkcjonują na zasadzie czysto mechanicznej - w ten sposób nie potrzebujesz dodatkowego podłączenia do prądu.

baterie termostatyczne natynkowe i podtynkowe

Zdjęcia

Indywidualne sterowanie wodą - z manualnymi elementami sterującymi dla jednego lub kilku pryszniców

 • ShowerTablet Select 700
 • Szklany termostat ShowerSelect
 • ShowerTablet Select
 • Ecostat Select
 • Ecostat Comfort
 • ShowerSelect instalacja podtynkowa dla jednego odbiornika.
 • ShowerSelect podtynkowy dla dwóch odbiorników
 • ShowerSelect podtynkowy dla trzech odbiorników
 • ShowerSelect podtynkowy dla czterech odbiorników
 • Instalacja podtynkowa ShowerSelect z główką prysznicową

Sterowanie elektroniczne - intuicyjny w obsłudze mini-komputer

Twoje wielofunkcyjne centrum dowodzenia pod prysznicem nazywa się RainBrain. Instaluje się je również w ścianie. Stamtąd wszystko sterowane jest elektronicznie: głowica, główka i dysze boczne, komfortowa temperatura, oświetlenie, muzyka. Swoją ulubioną muzykę możesz przesłać bezpośrednio z telefonu pod prysznic za pomocą systemu Bluetooth. Idealne rozwiązanie w przypadku budowy nowej łazienki. 

Przesuwaj palcem po ekranie dotykowym i ciesz się muzyką, śpiewaj, obudź swoje zmysły. A tak to działa: Uruchom animację RainBrain.

 

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK