Termostat ShowerSelect z główką prysznicową

Pobierz tutaj aplikację Flash Player (linked)

Sterowanie prysznicowe hansgrohe

Steruj swoją przyjemnością kąpieli

Partner w łazience, na którym możesz polegać: hansgrohe oferuje Ci szeroki wybór termostatów, za pomocą których możesz regulować wodę tak jak lubisz. Abyś mógł cieszyć się niezakłóconym komfortem w strefie prysznica bez obawy o nieprzyjemne wahania temperatury. W ten sposób podniesiesz także estetyczny i technologiczny standard swojej łazienki. Topowe produkty hansgrohe specjalnie dla Ciebie:

ShowerSelect ze szklaną powierzchnią

Sterowanie prysznicowe

Tutaj znajdziesz wszystkie elementy sterujące marki hansgrohe - od prostego termostatu prysznicowego po ultranowoczesną centralę sterującą ze szklaną powierzchnią półki i przyciskami Select. Lub poszukują termostatu, który wygląda wspaniale i oszczędza miejsce za sprawą instalacji podtynkowej (dla jednego lub więcej pryszniców, jak i nawet dla czterech odbiorników).

Sterowanie prysznicowe hansgrohe ( od )

<
>

Najnowsze hity produktowe hansgrohe:

 1. Montowane podtynkowo: zestawy RainSelect. Eleganckie, poziome wzornictwo dodaje prysznicowi jakości jednocześnie czyniąc łatwymi w obsłudze zarówno główkę prysznicową jak i głowicę prysznicową. Prysznice i strumienie obsługiwane są przez maksymalnie 5 funkcji: po prostu naciśnij przycisk by wybrać jedną z nich.
 2. Montowane podtynkowo: zestawy ShowerSelect. Przyciski Select są intuicyjne w obsłudze - przez wszystkich niezależnie od wieku. Włącz i wyłącz prysznic lub zmień strumień za dotknięciem przycisku. Rozwiązania prysznicowe angażujące do 4 odbiorników wodnych są łatwe w zaimplementowaniu. Szczególnie estetyczne: ShowerSelect z gładką szklaną powierzchnią.
 3. Instalacja natynkowa: ShowerTablet Select. Tutaj też możesz wybrać pożądany odbiornik wody poprzez naciśnięcie przycisku. Dzięki szklanym półkom, designerski, wielofunkcyjny termostat oferuje miejsce na przybory łazienkowe. Te "Tablety" naprawdę przyciągają  wzrok, również w strefie wanny. Wybierz między chromem lub chłodnym białym kolorem powierzchni wykończenia.

Przyciski Select hansgrohe są również czysto-mechaniczne - do działania nie potrzebują podłączenia do

baterie termostatyczne natynkowe i podtynkowe

Zdjęcia

Indywidualne sterowanie wodą - z manualnymi elementami sterującymi dla jednego lub kilku pryszniców

 • bateria termostatyczna ShowerTablet 350 marki hansgrohe do montażu natynkowego.
 • Po prostu naciśnij przycisk
 • Szklany termostat ShowerSelect
 • ShowerTablet Select
 • Ecostat Comfort
 • ShowerSelect instalacja podtynkowa dla jednego odbiornika.
 • ShowerSelect podtynkowy dla dwóch odbiorników
 • ShowerSelect podtynkowy dla trzech odbiorników
 • ShowerSelect podtynkowy dla czterech odbiorników
 • Instalacja podtynkowa ShowerSelect z główką prysznicową

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK
<% } //bolIsPublishMode %>