Mydelniczka na drążku prysznicowym

Pobierz tutaj aplikację Flash Player (linked)

Części dodatkowe

Wszystko, co czyni prysznic doskonałym - w najwyższej jakości 

Najwyższa jakość i solidność wykonania w każdym detalu, to wyróżnia markę hansgrohe. Ta zasada dotyczy także wszystkich części dodatkowych do prysznica. Tutaj znajdziesz funkcjonalnie i estetycznie harmonizujące ze sobą produkty i kombinacje.

Glowica prysznicowa z uchwytem Porter

Akcesoria - dla większego komfortu podczas kąpieli pod prysznicem

Hansgrohe, wynalazca drążka prysznicowego, oferuje szeroki asortyment prysznicowy z mnóstwem możliwości kombinacji: od węża prysznicowego po drążki prysznicowe, jak Raindance Unica, Unica S Puro, Unica Classic, Unica Crometta lub PuraVida Unica. Ich jakość wyznacza standardy na całym świecie i jest w stanie sprostać milionom wymagań każdego dnia.

Akcesoria do prysznica ( od )

<
>

Jaki osprzęt prysznicowy dostępny jest w ofercie hansgrohe?

 • 8 różnych drążków prysznicowych Unica o długości 90 cm.
  Pasują do asortymentu główek prysznicowych. Z wężem prysznicowym o długości 1,60 m – opcjonalnie dostępne także bez węża.
 • 3 różne mydelniczki Casetta.
  Pasują do wszystkich drążków prysznicowych.
 • 3 rodzaje odpornych na zagięcia węży prysznicowych o różnych długościach, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Niektóre dostępne także w wariancie EcoSmart.
  Sensoflex: wąż prysznicowy z metalu z powłoką z tworzywa sztucznego i obrotową złączką.
  Isiflex: wąż prysznicowy z tworzywa imitującego metal, z obrotową złączką.
  Metaflex: wąż prysznicowy z tworzywa sztucznego z powłoką imitującą metal w kształcie spirali.
 • 6 różnych uchwytów prysznicowych (Porter). Także modele z regulacją kąta w pionie i w poziomie.
 • 6 różnych przyłączy węża Fixfit z zaworami zwrotnymi. Częściowo w wersji z przegubem kulowym, który zapobiega zagięciom węża w miejscu przyłącza.
 • 3 różne FixFit Porter - to oznacza: przyłącze węża i uchwyt główki prysznicowej w jednym, przy czym główkę prysznicową i wąż można wybrać dowolnie. Te uchwyty Porter zapewniają "uporządkowaną" strefę prysznica. Praktycznie i szybko, bez potrzeby wiercenia dodatkowych otworów, łączą dwa produkty w jeden.

 

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK