Nowoczesna armatura Metris marki Hansgrohe przy umywalce

Pobierz tutaj aplikację Flash Player (linked)

Armatura Metris

Dla oczekiwań na każdym poziomie - dla swobody w łazience

Cenisz sobie swobodę ruchów w łazience i czasem wylewka jest dla Ciebie za niska? W takim razie wykreuj sobie więcej przestrzeni. W tej nowoczesnej linii armatury hansgrohe znajdziesz modele, które spełnią Twoje oczekiwania. Asortyment armatury Metris dla indywidualistów gwarantuje doskonały komfort w strefie umywalki. Modele o zredukowanym wzornictwie komponują się harmonijnie w każdym wnętrzu. Za sprawą zintegrowanego ograniczenia przepływu do 5 litrów/minutę baterie Metris są oszczędne i ekologiczne.

Metris w strefie umywalki

Metris do umywalki i bidetu

Wykreuj swoją osobistą ComfortZone w strefie umywalki - z armaturą Metris marki hansgrohe. Wybierz spośród baterii umywalkowych o różnych wysokościach lub armaturę do montażu na ścianie. W armaturę Metris możesz także wyposażyć swój bidet.

Armatura umywalkowa i bidetowa linii Metris ( od )

<
>
Metris w strefie wanny

Metris do wanny

Linia armatury Metris do wanny obejmuje różne modele. Zależnie od sytuacji przestrzennej możesz wybrać spośród baterii jednouchwytowych do montażu na ścianie (natynkowych i podtynkowych) lub armaturę na brzeg wanny.

Armatura wannowa linii Metris ( od )

<
>
Metris w strefie prysznica

Metris do prysznica

Steruj swoim prysznicem w nowoczesny sposób: za pomocą jednouchwytowych baterii prysznicowych Metris lub stylowych termostatów prysznicowych.

Armatura prysznicowa linii Metris ( od )

<
>
Armatura umywalkowa Metris S

Armatura Metris S

Ta linia armatury marki hansgrohe wnosi ponadczasową czystość do łazienki i czyni ją przyjemną strefą spokoju. Jej geometryczny design koncentruje się na tym, co istotne. Armatura Metris S błyszczy w strefie umywalki, wanny, prysznica i bidetu. A także jest oszczędna pod względem zużycia za sprawą technologii EcoSmart.

Armatura linii Metris S ( od )

<
>

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK
<% } //bolIsPublishMode %>