Talis Select S ComfortZone

Pobierz tutaj aplikację Flash Player (linked)

Armatura Talis

Pozwól rozpieścić się łazienkowym komfortem! Teraz z przyciskiem Select!

hansgrohe oferuje dwie linie baterii z technologią Select: Talis Select S i Talis Select E. Forma i funkcja łączą się tu w całość, uchwyt znika zupełnie, a Ty sterujesz swoją baterią za dotknięciem przycisku. Zapewnia Ci to najwyższy komfort i pomaga w oszczędzaniu wody, ponieważ intuicyjna obsługa inspiruje do częstego wyłączania baterii. Ciesz się tym absolutnie innowacyjnym wzornictwem Talis. A jeżeli cenisz sobie charakterystyczne uchwyty lub obrotowe wylewki: wersje standardowe nadal występują w asortymencie - niektóre w nowym wzornictwie.

Bateria Talis Select S

Talis S do umywalek, bidetów, wanien i pryszniców

Jednouchwytowa bateria umywalkowa Talis S oferuje wygodny system obsługi za pomocą uchwytu. Jest ona dostępna w wielu wariantach, także w wersji do montażu na ścianie. Dla strefy wanny dostępne są baterie do instalacji podtynkowej lub w podłodze. Także dla strefy prysznica do wyboru są baterie jednouchwytowe i modele do instalacji podtynkowej. Uchwytu pozbawione są baterie umywalkowe Talis Select S, w przypadku tej nowej generacji baterii przycisk Select oferuje wspaniały komfort obsługi.

Baterie linii Talis S i Talis Select S ( od )

<
>
Bateria Talis Select E

Talis E do umywalek, bidetów, wanien i pryszniców

Nowe wzornictwo: jednouchwytowe baterie umywalkowe Talis E, oferują komfort najwyższej klasy (dostępne także do montażu na ścianie). Dla strefy wanny i prysznica są do wyboru różne warianty, na przykład, oszczędzające miejsce rozwiązanie podtynkowe. Baterie Talis Select E można obsługiwać palcem, ręką lub łokciem, przycisk Select czyni je niewiarygodnie łatwymi w obsłudze. Także w tym przypadku różne warianty wysokości stwarzają mnóstwo funkcjonalnej swobody pomiędzy wylewką i umywalką.

Baterie linii Talis E i Talis Select E ( od )

<
>
Armatura umywalkowa Talis

Talis do umywalek, bidetów, wanien i pryszniców

Wielokrotnie nagradzane baterie umywalkowe Talis emanują smukłym i minimalistycznym wzornictwem. Posiadają one charakterystyczne uchwyty, niektóre modele - obrotowe lub uchylne wylewki dla wysokiego strumienia w kształcie łuku. Do wyboru są również warianty wielootworowe lub do montażu na ścianie. Dla strefy wanny i prysznica dostępne są także modele z uchwytem w różnych wersjach.

Baterie linii Talis ( od )

<
>
Bateria umywalkowe Talis S

Talis S - popularne formy nowoczesnej klasyki

Smukłe, funkcjonalne i w atrakcyjnej cenie: baterie Talis S - ulubione w strefie umywalki, wanny, prysznica i bidetu. Do umywalki dostępne są różne baterie jednouchwytowe, do wanny i prysznica - baterie jednouchwytowe natynkowe i podtynkowe. Luksusowe baterie łazienkowe w atrakcyjnej cenie to sztandarowe przykłady minimalistycznego wzornictwa.

Baterie linii Talis S ( od )

<
>

Dodatkowe korzyści z użytkowania baterii Talis:

  • Oszczędne i przyjazne dla środowiska za sprawą ograniczenia przepływu wody do 5 litrów/minutę dzięki technologiom EcoSmart i CoolStart.
  • Modele armatury z obrotową wylewką oferują wielofunkcyjny strumień w kształcie łuku - np. do płukania ust i mycia włosów nad umywalką. Wygodna funkcja obrotu zwiększa funkcjonalną przestrzeń i sprawdza się także podczas mycia umywalki.
  • Test hansgrohe ComfortZone zawiera rekomendacje harmonijnych kombinacji baterii i umywalek. Dzięki temu uciążliwe pryskanie wody należy już do przeszłości.

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK
<% } //bolIsPublishMode %>