Kobieta pochyla się nad armaturą Focus.

Pobierz tutaj aplikację Flash Player (linked)

Armatura Focus

Nowoczesne komfortowe baterie umywalkowe o czystej, płaskiej formie

Cenisz design,, który współgra harmonijnie z Twoim codziennym życiem? Lubisz dużą dozę komfortu? Linia armatury Focus służy Ci pomocą - i zapewnia mnóstwo funkcjonalnej swobody każdego dnia. Focus umożliwia Ci dostosowanie wolnej przestrzeni w strefie umywalki do Twoich osobistych preferencji: czy chcesz się ogolić czy napełnić wysoki wazon.

Jest na to mnóstwo miejsca, np. pod obrotową wylewką o wysokości 240 mm. W strefie umywalki czy w łazience gościnnej niższe modele Focus stanowią subtelne akcenty. Także cena jest zaskakująco powściągliwa. Za sprawą zintegrowanego ograniczenia przepływu do 5 litrów/minutę baterie Metris są oszczędne i ekologiczne.

Bateria umywalkowa Focus

Focus do umywalki i bidetu

Wykreuj swoją osobistą ComfortZone w strefie umywalki - z armaturą Focus marki hansgrohe. Jest ona dostępna w czterech wariantach o różnej wysokości, dwóch modelach wzorniczych,a także ze sterowaniem elektronicznym na życzenie. Dodatkowo możesz także swój bidet wyposażyć w linię armatury Focus.

Armatura umywalkowa i bidetowa linii Focus ( od )

<
>
Nowoczesna strefa prysznica

Focus do wanny i prysznica

Kąp się w wannie i pod prysznicem przy maksymalnym komforcie - z armaturą wannową i prysznicową nowoczesnej linii armatury Focus marki hansgrohe.

Armatura wannowa i prysznicowa linii Focus ( od )

<
>
Baterie umywalkowe Focus S

Armatura Focus S - przejrzysty design

Czysta klasa w strefie umywalki, wanny, prysznica i bidetu. Sztuka redukcji zainspirowała hansgrohe w procesie twórczym idealnie czystej pod względem formy linii Focus S. Rezultat: ponadczasowa naturalność i zmysłowość urzekająca smukłą estetyką z prostym uchwytem pin. Równie purystyczna: cena.

Armatura linii Focus S ( od )

<
>
Baterie umywalkowe Focus E

Armatura Focus E - świeżość o zaokrąglonych kształtach

Armatura linii Focus E marki hansgrohe wnoszą do strefy umywalki, wanny, prysznica i bidetu żywiołową dynamikę i wyczarowują świeżą elegancję w łazience. Oprócz tego Focus E błyszczy atrakcyjną ceną.

Armatura linii Focus E ( od )

<
>

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK
<% } //bolIsPublishMode %>