Armatura elektroniczna PuraVida

Pobierz tutaj aplikację Flash Player (linked)

Armatura kuchenna PuraVida

Manualna czy elektroniczna? W obu wariantach design i technologia perfekcyjnie łączą się ze sobą

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na armaturę sterowaną manualnie czy elektronicznie: Pełen emocji design tej linii Hansgrohe zaprasza by go dotknąć i celebrować. Jesteś prawo- czy leworęczny? W przypadku PuraVida możesz rozdzielić korpus armatury i element obsługi. To pozwala na dopasowanie aranżacji do Twoich osobistych przyzwyczajeń i oczekiwań względem ergonomii. Oprócz tego te kompetentne pomoce kuchenne urzekają za sprawą swoich wielu estetycznych i technologicznych atrybutów. Celebruj prace kuchenne!

Oto PuraVida w kuchni:

  • Nagrodzone innowacyjne wzornictwo: Rzeźbiarską formę cechują czyste łagodne linie. PuraVida wnosi piękno i zmysłowość do Twojej kuchni.
  • Nadzwyczajna powierzchnia nie pozwala oderwać wzroku od PuraVida.
  • Precyzyjne wykonanie i wybitna jakość w najmniejszym detalu.
  • Indywidualne umiejscowienie uchwytu i elementu obsługi zapewnia najwyższy komfort.
  • ComfortZone: więcej przestrzeni i komfortu obsługi dla Ciebie. Wyjątkowo wysoka wylewka obrotowa (120°) oferuje więcej przestrzeni pomiędzy wylewką i zlewem i pozwala na wygodne napełnianie nawet wysokich naczyń..

Nagrodzony design PuraVida

Armatura kuchenna PuraVida przemawia ponadczasowo pięknym, purystycznym kodem designu. Masz wybór pomiędzy kolorem stali szlachetnej i kolorem chrom - w zależności od tego, co pasuje do Twojego zlewu, piekarnika i uchwytów. Ekskluzywna powierzchnia DualFinish w kolorze stal szlachetna z pewnością wzbudzi Twoje zainteresowanie: Płynne przejście powierzchni od szczotkowanego korpusu do polerowanej wylewki podkreśla najwyższą jakość. Powierzchnia uszlachetniona w specjalnym procesie (PVD) czyni armaturę odporną na codzienną eksploatację podczas kuchennych prac.

Prosta obsługa armatury elektronicznej

Element obsługi armatury elektronicznej możesz umieścić w dowolnym miejscu wokół zlewu, niezależnie od pozycji wylewki. Sekret tkwi w szybkim wyborze temperatury. Wstępnie zaprogramowaną temperaturę wybierasz naciskając przycisk:
1x = zimna woda, 2x = woda zmieszana, 3x = woda gorąca. Płynna regulacja temperatury odbywa się przy pomocy pokrętła. Objętość strumienia regulujesz przez jednoczesne nacisk i przekręcenie. Przy tym woda zimna i gorąca oznaczona jest kolorami na pierścieniu LED. Po prostu zaprogramuj swoje ulubione ustawienia.

PuraVida elektroniczna w strefie zlewu

Armatura kuchenna PuraVida

W wariancie manualnym i elektronicznym: Wysokie obrotowe baterie kuchenne linii PuraVida marki Hansgrohe urzekają pełnym emocji designem, wspaniałą funkcjonalnością i indywidualną ComfortZone.

Armatura kuchenna PuraVida ( od )

<
>

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK
<% } //bolIsPublishMode %>