Baterie kuchenneTalis

Gotowanie i mycie naczyń w atmosferze swobody

Szukasz doskonałej pomocy kuchennej, która połączy nowoczesny design i mnóstwo funkcjonalnych detali w Twojej kuchni? Armatura kuchenna linii Talis marki hansgrohe dopasowuje się perfekcyjnie do każdej kuchni i prezentuje się przed Tobą w różnych wariantach: od modelu podstawowego po armaturę z wysoką obrotową wylewką i wyciąganą wylewką prysznicową.

Talis Select S - intuicyjna obsługa za dotknięciem przycisku

Nowy talent w kuchni: Talis Select S. W tej baterii kuchennej wodę można włączać i wyłączać w mgnieniu oka za pomocą przycisku Select. Jednocześnie temperatura wody i objętość strumienia pozostają takie, jak ustawienia na uchwycie. Technologia hansgrohe Select oferuje wyjątkowy komfort. Zintegrowany harmonijnie w smukłej wylewce baterii Talis przycisk pozwala Ci obsługiwać baterię w przelocie ręką, dłonią lub łokciem. Baterie Talis Select S oferują najwyższą jakość w aspekcie funkcji i formy. Za sprawą swojej stożkowej formy podstawowej emanują elegancją, a duże powierzchnie z ich precyzyjnymi przejściami są dziecinnie łatwe w pielęgnacji. Dzięki funkcji QuickClean, wystarczy potarcie palcem silikonowych dysz, aby bateria zalśniła jak nowa.

Talis Select z wyciąganą wylewką

Armatura kuchenna Talis Select S

Przycisk do intuicyjnej, praktycznej i wygodnej pracy w kuchni. Baterie Talis Select S są dostępne w dwóch wariantach: jako jednouchwytowa bateria kuchenna z obrotową wylewką i jako jednouchwytowa bateria kuchenna z wyciąganą wylewką.

Armatura kuchenna Talis Select ( od )

<
>
Bateria kuchenna Talis z ComfortZone

Armatura kuchenna Talis

Wszechstronna armatura Talis kreuje ComfortZone w strefie zlewu - dla większej wygody i swobody ruchów podczas kuchennych prac. Oprócz modeli standardowych, hansgrohe oferuje także armaturę kuchenną Talis z wyciąganą wylewką, wylewką obrotową i wyciąganą wylewką prysznicową z dwoma rodzajami strumienia.

Armatura kuchenna Talis ( od )

<
>

Co oznacza Talis dla Twojej kuchni:

  • Forma i funkcja stanowią tutaj jedność. Armatura Talis jest smukła, ma wyrazisty styl i dopasowuje się dzięki prostemu uchwytowi typu pin.
  • Wyciągana wylewka lub wylewka prysznicowa z dwoma rodzajami strumienia - więcej komfortu i ergonomii w kuchni. Elastyczne przedłużenie wylewki dostarcza wodę dokładnie tam, gdzie jest potrzebna.
  • Instalacyjne dodatki do każdej kuchni - pionowa pozycja uchwytu lub montaż przy oknie.
  • Wysoka wylewka obrotowa (150°) z ComfortZone tworzy funkcjonalną przestrzeń pomiędzy baterią i zlewem, którą możesz dowolnie wykorzystać.

50 cm więcej funkcjonalnej przestrzeni

Jeśli zdecydujesz się na model armatury Talis z wyciąganą wylewką prysznicową, poszerzy to Twój zakres funkcjonalny w obrębie zlewu nawet o 50 cm. Długa wylewka prysznicowa oferuje dwa rodzaje strumienia, które możesz zmieniać zgodnie z upodobaniem. Strumień normalny napełnia szybko nawet wysokie garnki i miski. Rozłożysty strumień prysznicowy to mistrz w myciu i płukaniu. MagFit fix stabilizuje wyciąganą wylewkę prysznicową z powrotem w korpusie armatury po zakończeniu pracy.

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK
<% } //bolIsPublishMode %>