Armatura kuchenna Focus z wyciąganą wylewką prysznicową

Pobierz tutaj aplikację Flash Player (linked)

Armatura kuchenna Focus

Cuda komfortu z wyciąganą wylewką prysznicową dla miłośników gotowania dbających o portfel

Kucharze lubią najlepsze składniki. Hansgrohe zauważa: To zaczyna się od armatury kuchennej. Nasza linia kuchenna Focus jest dynamiczna, inteligentna i oferuje funkcjonalne rozwiązania dla każdego kuchennego wnętrza. Wygoda: Oferujemy Ci modele podstawowe armatury Focus z wysoką wylewką i długim uchwytem. Mamy też dla Ciebie armaturę kuchenną z wyciąganą wylewką prysznicową w atrakcyjnej cenie.

Oto Focus w kuchni:

  • Inteligentna funkcja i najwyższej jakości design w atrakcyjnej cenie: Linie Focus, Focus E i Focus S łączą w sobie estetykę i praktyczne funkcje.
  • Baterie kuchenne Focus pozwalają na wszechstronne możliwości kombinacji i pasują optymalnie do kuchni wyposażonej w proste, czyste meble.
  • Chrom lub Stal szlachetna. W zależności od tego, jaki kolor ma Twój piekarnik, lodówka, komin czy uchwyty: Możesz wybrać pasujący kolor powierzchni.
  • W tym asortymencie znajdziesz modele z wysoką wylewką obrotową – o zakresie do 360°.
  • Wyciągana wylewka czy wylewka prysznicowa z dwoma rodzajami strumienia: Przedłużenie armatury dostarcza wodę dokładnie tam, gdzie chcesz.
  • Ergonomiczne uchwyty i możliwość ich dowolnego umieszczenia czynią armaturę Focus wyjątkowo przyjazną w obsłudze. Powiedz swojemu instalatorowi, jak chcesz mieć umieszczony uchwyt
    z prawej strony czy w wersji la leworęcznych.
  • Witamy w ComfortZone! Wysokie wylewki kreują mnóstwo miejsca pomiędzy armaturą i zlewem.

Warzywa wprost spod prysznica: Wyciągana wylewka prysznicowa z dwoma rodzajami strumienia

Ciesz się dodatkową dawką komfortu dzięki armaturze kuchennej Focus z wyciąganą wylewką. To praktyczne przedłużenie armatury oferuje Ci różne rodzaje strumienia, które możesz wybierać za dotknięciem przycisku: Strumień normalny i prysznicowy. Strumień normalny napełnia naczynia szybko i precyzyjnie. Rozłożysty strumień prysznicowy gruntownie umyje warzywa, sałatę, ryby lub mięso.

Jednouchwytowa armatura kuchenna Focus.

Armatura kuchenna Focus

Więcej przestrzeni dla kucharzy! Oprócz modeli standardowych dostępna jest także armatura kuchenna z wyciąganą wylewką prysznicową z dwoma rodzajami strumienia i wyciąganą wylewką z jednym strumieniem. Odkryj trzy modele: Focus, Focus E i Focus S. Zakres obrotu ich wylewek to 110°, 150°, a nawet 360°. Oferuje to mnóstwo komfortu w obrębie umywalki.

Armatura kuchenna Focus ( od )

<
>

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK
<% } //bolIsPublishMode %>