Kobieta w kąpieli pod zestawem prysznicowym

Pobierz tutaj aplikację Flash Player (linked)

Zestawy prysznicowe

Główka prszynicowa i drążek prysznicowy: Twój perfekcyjny zestaw prysznicowy

Prawie każda główka prysznicowa dostępna jest w zestawie z kompatybilnym do niej drążkiem prysznicowym. Drążki prysznicowe dostępne są standardowo w wariantach o długości 65 i 90 cm. Zestawy prysznicowe hansgrohe urzekają swoją estetyką i funkcjonalnością.

 

Mężczyzna z zestawem prysznicowym

Zestawy prysznicowe

Szeroki asortyment hansgrohe obejmuje różnorodne zestawy prysznicowe, jak dysk prysznicowy Raindance Select plus drążek prysznicowy Unica'S Puro, Croma 100 plus drążek Unica' Croma i zestawy główek prysznicowych i wsporników prysznicowych. Asortyment Unica Comfort mówi wszystko sama swoją nazwą. Drążki prysznicowe Unica'E odznaczają się użyciem praktycznych szklanych półek na przybory łazienkowe. Odnajdziesz tu również kombinacje prysznicowe złożone z zestawów prysznicowych i baterii termostatycznych.

Zestawy prysznicowe hansgrohe ( od )

<
>

Zalety zestawów prysznicowych hansgrohe:

  • Drążki prysznicowe są proste w montażu, płynne w obsłudze i łatwe w pielęgnacji. Za ich pomocą możesz ustawić główkę prysznicową na wybranej wysokości. Wiele zintegrowanych uchwytów prysznicowych Porter posiada regulowany kąt nachylenia i oferuje wygodną możliwość regulacji w trzech kierunkach.
  • Większy komfort i bezpieczeństwo w łazience dla każdego: poziomy element drążka prysznicowego Unica Comfort służy również jako uchwyt i jest, przetestowanym przez TÜV gwarantem bezpieczeństwa dla całej rodziny.
  • Główki prysznicowe zapewniają indywidualną przyjemność kąpieli – z wyborem nawet do trzech rodzajów strumienia i innowacyjnymi technologiami jak Select, AirPower i QuickClean. Prawie każda główka prysznicowa dostępna jest w wariancie EcoSmart. Ta funkcja oszczędności wody czyni Twoją przyjemność kąpieli także przyjazną dla środowiska.

Zwróć uwagę na zestawy prysznicowe hansgrohe

Zdjęcia

Szeroki wybór dla osiągnięcia spersonalizowanego prysznica

  • Drążek prysznicowy Unica i ręka.
  • Drążek prysznicowy Unica z półką.
  • Kompletny zestaw Unica Comfort.
  • Raindance Select shower zestaw, kształt okrągły.
  • Raindance Select shower zestaw, kształt prostokątny.
  • Croma Select zestaw prysznicowy.

Unica – Wynalazek ze Schwarzwaldu popularny na całym świecie

Czy wiedzieliście, że Hans Grohe wynalazł drążęk prysznicowy 60 lat temu? W roku 1953 założyciel firmy i naczelny wynalazca miał 82 lata. W czasach wzrostu ekonomicznego w Niemczech pierwsze modele drążków ściennych trafiły do produkcji. W tamtych czasach, drążki prysznicowe Unica stanowiły sensację! Obecnie są one standardowym produktem w domach na całym świecie.

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK
<% } //bolIsPublishMode %>