Zestaw prysznicowy, kobieta w kąpieli pod prysznicem

Pobierz tutaj aplikację Flash Player (linked)

Zestawy prysznicowe

Główka prszynicowa i drążek prysznicowy: perfekcyjny duet do Twojego prysznica

Prawie każda główka prysznicowa dostępna jest w zestawie z kompatybilnym do niej drążkiem prysznicowym. Drążki prysznicowe dostępne są standardowo w wariantach o długości 65 i 90 cm. Zestawy prysznicowe hansgrohe urzekają swoją estetyką i funkcjonalnością.

 

Mężczyzna z zestawem prysznicowym

Zestawy prysznicowe

Szeroki asortyment hansgrohe obejmuje różnorodne zestawy prysznicowe, jak dysk prysznicowy Raindance Select plus drążek prysznicowy Unica'S Puro, główka prysznicowa Croma 100 plus drążek prysznicowy Unica Classic, zestaw Raindance Allrounder czy zestaw Raindance Rainbow. Oprócz tego znajdziesz tu kombinacje prysznicowe, które składają się z zestawu prysznicowego i termostatu.

Zestawy prysznicowe hansgrohe ( od )

<
>

Zalety zestawów prysznicowych hansgrohe:

  • Drążki prysznicowe są proste w montażu, płynne w obsłudze i łatwe w pielęgnacji. Za ich pomocą możesz ustawić główkę prysznicową na wybranej wysokości. Wiele zintegrowanych uchwytów prysznicowych Porter posiada regulowany kąt nachylenia i oferuje wygodną możliwość regulacji w trzech kierunkach.
  • Główki prysznicowe zapewniają indywidualną przyjemność kąpieli – z wyborem nawet do trzech rodzajów strumienia i innowacyjnymi technologiami jak Select, AirPower i QuickClean. Prawie każda główka prysznicowa dostępna jest w wariancie EcoSmart. Ta funkcja oszczędności wody czyni Twoją przyjemność kąpieli także przyjazną dla środowiska.

Unica - wynalazek ze Schwarzwaldu podbija świat

Czy wiesz, że Hans Grohe wynalazł drążek prysznicowy Unica - i to ponad 60 lat temu? W roku 1953 założyciel firmy i naczelny konstruktor miał już 82-lata. Produkcja pierwszych modeli drążka prysznicowego ruszyła w latach rozkwitu gospodarki niemieckiej. W tamtych czasach Unica była sensacją na rynku sanitarnym. Dziś drążek prysznicowy jest standardowym wyposażeniem prysznica na całym świecie.

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK