Strefa prysznica w jednej linii z podłogą w łazience Hüppe

Strefa prysznica w jednej linii z podłogą przekonuje: kabina prysznicowa w częściowej ramie i płaski brodzik firmy HÜPPE GmbH

Łazienka wszystkich generacji - design dla każdego

Łazienka jutra, która służy już dziś

Życie to proces zmian: Pojawia się potomstwo, a wraz z nim kwestia mieszkania przyjaznego dzieciom. Czasem kontuzja podczas uprawiania sportu czyni mieszkanie torem niepojętych przeszkód. Także świadomość starości uzmysławia: Mieszkanie powinno dotrzymywać kroku zmieniającym się okolicznościom życiowym - łazienka powinna oferować maksymalny komfort, także gdy dzieci opuszczą dom, a codzienność postawi nowe wyzwania. Koncepcja łazienki wszystkich generacji ma na celu uczynienie życia w łazience łatwiejszym i wygodniejszym dla każdej grupy wiekowej.

Łazienka, która trwa: to życzenie coraz większej liczby inwestorów i renowatorów. Bezpieczeństwo ma duże znaczenie, gdy dzieci urządzają sobie wodną bitwę w łazience; tak samo komfort obsługi i bezpieczeństwo to ważne argumenty dla osób starszych, które chcą cieszyć się łazienką zgodnie ze swoimi potrzebami i wymaganiami. Firma Hansgrohe, specjalista ze Schwarzwaldu w temacie łazienki i pryszniców, oferuje w tym celu szereg innowacji.
Specjalista z salonu w Twojej okolicy pomoże Ci dokonać właściwego wyboru.

„Komfort w łazience to kwestia nie tylko architektury, lecz także funkcji, które powinny być intuicyjne w zrozumieniu i obsłudze”(Christian Wadsack, architekt wnętrz i wykładowca w dziedzinie przemysłu łazienkowego)

Łazienka wszystkich generacji, która jest ostatnio często dyskutowanym tematem, stawia między innymi na antypoślizgowe powierzchnie i brodziki prysznicowe w jednej linii z podłogą. Równie ważne są przejrzysta architektura i przestrzeń dająca swobodę ruchów: To nadaje łazience zupełnie nową jakość użytkową. W strefie umywalki baterie marki hansgrohe wyróżniają się dużą przestrzenią funkcjonalną pomiędzy wylewką i umywalką dzięki hansgrohe ComfortZone. Dla jeszcze lepszej poręczności w jednouchwytowych bateriach hansgrohe Talis uchwyty są specjalnie przedłużone. Możliwość dowolnego umiejscowienia elementów obsługi w kolekcji AXOR Bouroullec wychodzi dosłownie naprzeciw (nie tylko) dzieciom w przypadku montażu z przodu umywalki. Warianty z uchwytami dźwigniowymi dodatkowo ułatwiają obsługę. Porównywalny komfort oferują także baterie elektroniczne, które ułatwiają korzystanie z wody osobom w każdym wieku.


Design łazienkowy dla każdego

Komfort i bezpieczeństwo podczas projektowania łazienki

Te produkty mogą być dopasowane do indywidualnych potrzeb

Intuicyjna obsługa jest korzystna dla wszystkich użytkowników

 

"W budownictwie w przyszłości znaczenia będzie nabierać zdolność adaptacji mieszkania do zmieniających się wymagań." (Christian Wadsack)

W strefie prysznica produkty hansgrohe i AXOR oferują intuicyjną i ergonomiczną obsługę. Prysznice linii Raindance Select gwarantują „Radość za dotknięciem przycisku“, bez przeciągających się prób ustawienia strumienia. W termostatach Ecostat Select ergonomicznie ukształtowane uchwyty i duże symbole są wprost stworzone dla użytkowników w każdym wieku. Termostaty oferują jednocześnie większe bezpieczeństwo, ponieważ wstępnie ustawiona temperatura zapobiega nieprzyjemnym niespodziankom: dodatkowa korzyść nie tylko w domach, w których są dzieci - zapewniają ją także baterie elektroniczne. W salonie w Twojej okolicy sprzedawca pomoże dobrać Ci produkt odpowiedni do Twoich potrzeb. 

Firma Hansgrohe nagrodzona za produkty o zaletach dla wszystkich generacji

Wyjątkowy komfort obsługi w przypadku termostatu podtynkowego hansgrohe ShowerSelect przekonał także fachowe jury, które doceniło intuicyjne sterowanie za pomocą przycisku. Stowarzyszenie Branżowe doceniło łatwość montażu i atrakcyjność formy połączoną z prostotą obsługi, tak ważną dla wszystkich pokoleń.

Więcej informacji o naszych produktach

Konkretny produkt Hansgrohe lub Axor przyciągnął Twoją uwagę? Tutaj znajdziesz więcej informacji.

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK
<% } //bolIsPublishMode %>