Łazienka jako przestrzeń dobrego samopoczucia

Pobierz tutaj aplikację Flash Player (linked)

Dekoracje łazienkowe: czarowanie za pomocą akcesoriów

Ukochane przedmioty stawiają akcenty i zmieniają łazienkę w osobistą przestrzeń dobrego samopoczucia

Akcesoria łazienkowe czynią różnicę: osobista galeria zdjęć tworzy niepowtarzalną aranżację ściany, znalezisko z targu staroci umieszczono z humorem w centrum uwagi, pamiątka z podróży opowiada o przeżyciach domowników. Dekoracyjne drobiazgi i akcenty nie tylko pokojom dodają uroku. Ukochane akcesoria i świadomie postawione akcenty także łazienkę zmieniają w indywidualną przestrzeń dobrego samopoczucia. Granice wyznacza tu fantazja!

Czy możliwości w łazience są ograniczone? Wręcz przeciwnie!

Elementy dekoracyjne z nutką indywidualizmu, znalezione na targach staroci lub podczas podróży, podbijają łazienki. Te kolekcjonerskie przedmioty nie tylko wnoszą do wnętrza oddech historii, ale opowiadają także o osobistych upodobaniach, podróżach i zamiłowania do kultur z całego świata. Obecnie trendem są, jak zaobserwowała na targach firma Hansgrohe, obiekty dekoracyjne w klimacie etnicznym lub folklorystycznym, a także różne znaleziska pokryte patyną: stanowią one kontrast do nieskazitelnie nowoczesnego designu obiektów łazienkowych, co w szczególny sposób wydobywa piękno tych akcesoriów łazienkowych. Tak samo jak wybrane osobiste zdjęcia, tak i ulubione przedmioty nadają łazience indywidualny klimat, który zachęca do spędzania długich chwil we wnętrzu.

Mocne akcenty - domagają się uwagi w łazience

Design wnętrz już dawno przerósł standardy chłodnych standardów. Ostatnimi czasy rośnie odwaga do stawiania mocnych akcentów: czy to za sprawą lśniących kolorów jak z egzotycznego bazaru, czy naturalnych materiałów jak np. futro lub przedmiotów w stylu etnicznym. Także niewielkie meble z surowego drewna mają teraz swój czas. Jeśli preferujesz bardziej dyskretne elementy wyposażenia łazienki, możesz skorzystać z powrotu tradycyjnych dekorów na płytkach. Przypominają one coraz częściej wyrafinowaną grafikę dawnych płytek Majolika lub secesyjnych.

Czarujące akcenty do łazienki pozwalają wnieść także akcesoria marki hansgrohe i AXOR. Od dekoracyjnych haczyków i przydatnych półek, aż po lampy ścienne w unikalnym stylu, ich design podkreśla indywidualizm w łazience.

Dekoracyjne pomysły w łazience: pozwól się zainspirować

Zdjęcia

Więcej informacji o bateriach i akcesoriach

Produkt hansgrohe lub AXOR przyciągnął Twoją uwagę? Więcej sugestii możesz znaleźć na tych stronach.

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK
<% } //bolIsPublishMode %>