Aranżacja łazienkowa z Axor Citterio.E.

Pobierz tutaj aplikację Flash Player (linked)

Axor Citterio E

Esencja luksusu

Axor Citterio E to kolekcja, która łączy w sobie klasyczne piękno i nowoczesną funkcjonalność. Wzornictwo charakteryzuje sie precyzyjnie wykonanymi powierzchniami i krawędziami, które płynnie przechodzą w łagodne formy - wyraz ponadczasowej jakości i wysublimowanej elegancji. Codzienne korzystanie z wody staje się szczególną celebracją.

Axor Citterio E dodaje szlachetności łazience, przy czym produkty kolekcji komponują się harmonijnie we wnętrzach o różnorodnym stylu - w nowoczesnym apartamencie, jak i w ekskluzywnej willi. Wzornictwo pochodzi spod pióra włoskiego projektanta Antonio Citterio. Jest to już trzecia kolekcja, którą marka Axor stworzyła wspólnie z dżentelmentem wzornictwa.

Produktami Axor Citterio E możesz cieszyć się we wszystkich strefach łazienki: w strefie umywalki, której dedykowane są różne warianty baterii, w strefie prysznica, gdzie prawdziwym przeżyciem staje się funkcjonalność i intuicyjna obsługa oraz w strefie wanny, gdzie do wyboru jest wolnostojący termostat wannowy i bateria do montażu na cokole lub brzegu wanny.

Łazienkę Axor Citterio E możesz skompletować w pięknym stylu dzięki dodatkom z bogatego programu akcesoriów marki Axor. Do Axor Citterio E polecamy produkty Axor Universal, zaprojektowane również przez Antonio Citterio.

 

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK
<% } //bolIsPublishMode %>