Aranżacja łazienkowa Axor Citterio E.

Pobierz tutaj aplikację Flash Player (linked)

Axor Citterio E

Esencja luksusu

Urokliwość kolekcji Axor Citterio E polega na połączeniu tego, co znajome z czymś zupełnie nowym. Ta kolekcja łączy w sobie ponadczasową jakość i wyszukaną elegancję. Precyzyjnie wykonane powierzchnie i krawędzie przenikają się z miękkością formy. Nowoczesna funkcjonalność harmonizuje z formą przyjemną w dotyku. Wspólnie z włoskim projektantem Antonio Citterio marka Axor stworzyła kolekcję łazienkową, która komponuje się z najróżniejszą stylistyką wnętrz - od nowoczesnego apartamentu w mieście po luksusową secesyjną willę. W ten sposób codzienna obsługa baterii staje się szczególną czynnością.

Pasujące akcesoria do łazienki z kolekcją Axor Citterio E znajdziesz w dziale Akcesoria Axor. Polecamy szczególnie akcesoria z programu Axor Universal .

Przegląd produktów Axor Citterio E z podziałem na kategorie:

Bateria umywalkowa Axor Citterio E

Baterie łazienkowe

Baterie umywalkowe są dostępne w wersji z klasycznymi uchwytami krzyżowymi lub w wersji jednouchwytowej z uchwytem typu joystick. Te ostatnie są dostępne w modelach o różnej wysokości. Dzięki połączeniu różnych elementów wzorniczych pasują one do większości umywalek. W strefie prysznica moduły termostatyczne przekonują do siebie za sprawą intuicyjnej obsługi. Do wanny możesz  również wybierać spośród różnych wariantów produktów. Wolnostojący termostat wannowy przyciągnie każdy wzrok.

Baterie łazienkowe z kolekcji Axor Citterio E ( od )

<
>
Główka prysznicowa Select S 120.

Prysznice

Elegancki styl kolekcji znajduje swoją kontynuację także w strefie prysznica za sprawą zestawu prysznicowego, który łączy w sobie drążek prysznicowy, wąż, uchwyt i główkę prysznicową. Uzupełnieniem są moduł prysznicowy i uchwyt Porter do główki prysznicowej. Pasujące do Axor Citterio E głowice prysznicowe do montażu na ścianie lub w suficie, dopełniają asortyment.

Prysznice z kolekcji Axor Citterio E i pasujące produkty ( od )

<
>
Axor ShowerSelect.

Axor ShowerSelect

Produkty z programu Axor ShowerSelect można łączyć z Axor Citterio E także w strefie prysznica i wanny. Dzięki czytelnym symbolom i wygodnym przyciskom Select można je obsługiwać intuicyjnie za pomocą kliknięcia. Ich łagodna forma harmonizuje z ponadczasowym wzornictwem kolekcji. Wysokiej jakości metalowe rozety są przy tym łatwe w pielęgnacji i wytrzymałe.

Axor ShowerSelect ( od )

<
>

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK
<% } //bolIsPublishMode %>