Przegląd akcesoriów Axor Universal.

Pobierz tutaj aplikację Flash Player (linked)

Akcesoria Axor Universal

Uniwersalne akcesoria o indywidualnym zastosowaniu - zaprojektowane przez Antonio Citterio

Akcesoria Axor Universal są tak wszechstronne, jak samo życie. Ponadczasowe, eleganckie akcesoria spełniają różne oczekiwania względem komfortu - w łazienkach rodzinnych, łazienkach dla singli, jak i łazienkach dla wielu pokoleń. Połącz poszczególne elementy zgodnie ze swoim potrzebami. Uniwersalne wzornictwo z łagodnymi formami i czystymi liniami, komponuje się harmonijnie we wnętrzach o najróżniejszej stylistyce. I to nie tylko w łazience. Półki, wieszaki na ręczniki czy dozownik na mydło to elementy mile widziane nie tylko w kuchni.

Wysoka jakość i elastyczność

Poszczególne elementy w programie akcesoriów Axor Universal wykonane są z wysokiej jakości materiałów: chromowanego metalu, szkła lustrzanego lub białego. Te materiały są higieniczne, łatwe w pielęgnacji i długowieczne. Akcesoria Axor Universal są oprócz tego wyjątkowo elastyczne: produkty pasują do różnych kolekcji marki Axor i czynią życie w łazience łatwiejszym i wygodniejszym, niezależnie od tego, czy zastosowano je pojedynczo czy w połączeniu. Jeden element może spełniać funkcję wieszaka na ręcznik lub zastosowany jako reling, może stać się półką na inne akcesoria, jak, np. kubek do mycia zębów lub mydelniczka. Ty decydujesz!

Inteligentne detale czynią Twoje życie łatwiejszym

Przemyślane rozwiązania w programie akcesoriów Axor Universal wnoszą więcej komfortu. Na przykład dozownik na mydło w płynie jest łatwy w obsłudze za pomocą jednej dłoni, a za sprawą płaskiej szklanej pokrywy oferuje dodatkową powierzchnię półki w łazience lub kuchni. W przypadku zastosowania relingów jako bazy to montażu poszczególnych elementów, są one zawsze w zasięgu ręki dopasowane do Twoich potrzeb: po prostu połącz najczęściej używane akcesoria zgodnie ze swoim życzeniem.

więcej informacji o akcesoriach Axor Universal

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK
<% } //bolIsPublishMode %>