Axor LampShower designed by Nendo

Pobierz tutaj aplikację Flash Player (linked)

Design daje więcej przyjemności pod prysznicem

Design to więcej niż piękny wygląd

Dobry design oddziałuje na emocje. W tej kwestii profesjonalni projektanci są zgodni. Ale komu potrzebna jest teoria? Inspirujące - kochać coś, to można tylko poczuć...

Gdy mowa o wzornictwie, większość myśli o zewnętrznym wyglądzie. Jednak jest to raczej suma estetyki, funkcjonalności, materiału, obsługi i doznania. Design produktów łazienkowych marki AXOR i hansgrohe to rezultat wieloletnich prac badawczych. Właśnie dlatego prysznice i baterie sprawdzają się na międzynarodowym rynku i są uwielbiane na całym świecie.

Test konsumencki zmienia główkę prysznicową w bohaterkę “Next Top Model”

Przez 4 tygodnie, 500 osób testowało produkty firmy Hansgrohe. Podsumowując: główka prysznicowa Raindance Select E 120 podoba się praktycznie wszystkim. 97% badanych osób, podobało się niezwykłe wzornictwo. Zaokrąglone kąty - Soft Cube - doceniło 97% testerów.  96 % osób polubiło elegancką powierzchnię prysznica: w kolorze chrom i w świeżej kombinacji kolorów białego i chromu. Głównym powodem, dla którego osoby testujące chciałyby pozbyć się swojej starej główki prysznicowej i w przyszłości korzystać z “tej o zaokrąglonych kątach” jest design.

Panel prysznicowy Hansgrohe

Panel prysznicowy z podłużną główką prysznicową: Design, który odświeża, masuje i rozpieszcza.

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK
<% } //bolIsPublishMode %>