Kobieta, Główka prysznicowa, RainAir

Pobierz tutaj aplikację Flash Player (linked)

Więcej przyjemności kąpieli dzięki różnym rodzajom strumienia

Czy strumień jest zawsze taki sam? Ależ wręcz przeciwnie.

Hansgrohe kojarzony jest z Raindance już na całym świecie. Kto posiada w łazience taki zmysłowy prysznic, może cieszyć się różnymi rodzajami strumienia. I czerpać przyjemność z odczuwalnej odmiany. Nowe główki prysznicowe Raindance Select rozpieszczają Cię na przykład trzema rodzajami strumienia:

  • 1. RainAir – odprężający strumień deszczowy. Woda płynie musującym strumieniem, ponieważ każda kropla jest wzbogacona powietrzem. Te dawki pieszczoty są w odczuciu na skórze jak łagodny letni deszcz.
  • 2. Rain – silny strumień deszczowy. Daje zastrzyk energii i jest idealny do wypłukiwania szamponu z włosów. (posiadacze dłuższych włosów wiedzą, jak kłopotliwy jest zbyt wątły strumień podczas mycia głowy)
  • 3. Whirl – wirujący strumień masujący. Usuwa napięcia w obrębie karku i ramion. Wirująca spirala wędruje po ciele niczym palce wprawnego masażysty. Szczególna przyjemność po sporcie.
  • Perlisty strumień głowicy prysznicowej Raindance Select nazywa się RainStream. W tym przypadku wielkie krople wody zmywają balast z głowy i ramion dodając witalności.
  • Odkryj inne rodzaje strumieni prysznicowych hansgrohe w galerii zdjęć.

Prysznic dla przyjemności? Prysznic dla efektu? Prysznic miejscowy?

Serie praktycznych testów potwierdzają. Są trzy typy osobowości prysznicowych: osobowość preferująca prysznic dla przyjemności, dla efektu i z ukierunkowaniem na określone partie ciała. Ponieważ hansgrohe pragnie, aby każdy w rodzinie mógł kąpać się w swoim ulubionym stylu, w jednym produkcie połączono trzy strumienie: główka prysznicowa Raindance Select E 120 pozwala na przełączanie pomiędzy różnymi rodzajami strumienia zgodnie z osobistymi preferencjami – za dotknięciem przycisku. W ten sposób każdy domownik może wypróbować coś nowego od czasu do czasu, w zależności od pory dnia i nastroju.

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK
<% } //bolIsPublishMode %>