Pobierz tutaj aplikację Flash Player (linked)

Projektowanie łazienki w nowym budownictwie

Zrealizuj swoje życzenia i potrzeby w doskonały sposób

W przypadku nowego budownictwa masz największą swobodę decyzji. Zastanów się w pierwszej kolejności: Kto będzie korzystać z łazienki, od singla po rodzinę, i jaka ma być jej funkcja – od minimalistycznego rozwiązania po strefę spa? Zależy Ci bardziej na oazie odosobnienia czy na łazience otwartej, która będzie łączyć się z sypialnią? I nie mniej istotne: weź pod uwagę możliwe potrzeby w przyszłości. Inwestycja w łazienkę powinna być długofalowa.

Wówczas zaplanuj budżet: w kwestii nakładów finansowych łazienkę można porównać z kuchnią: od czterocyfrowej sumy w przypadku nowoczesnego funkcjonalnego rozwiązania po wielocyfrową, gdy chcesz stworzyć oazę spa - wszystko jest możliwe. Jeśli ma być szczególnie luksusowo, możliwości nie mają granic.

Zdecyduj na początku, jaki ma być kierunek stylistyczny: w ten sposób ułatwisz sobie wybór pasujących połączeń i kombinacji. hansgrohe designerska marka AXOR rozróżniają pomiędzy kierunkami stylistycznymi Avantgarde, Modern i Classic. Oprócz tego, marka AXOR  proponuje szereg inspiracji dla wykreowania indywidualnego stylu w łazience: od purystycznego, minimalistycznego, przez naturalny, po organiczny. Przeznacz trochę czasu na to, aby pozwolić się zainspirować!

Pierwszy etap decyzji: Jak ma wyglądać łazienka?

Zdjęcia

Generalna stylistyka, prysznic w jednym poziomie z podłogą, podział na strefy funkcjonalne i wypoczynkowe, połączenie łazienki z częścią mieszkalną - te impresje pomogą w podjęciu decyzji

Skorzystaj z bogactwa technologicznych innowacji

Zasięgnij informacji o technologicznych innowacjach i dzięki temu postaw swój projekt nowej łazienki na solidnych fundamentach. Szczegółowa konsultacja z profesjonalistą łazienkowym w Twojej okolicy także Ci w tym pomoże. Dzięki takiej podstawowej wiedzy będziesz mógł w celowy sposób poinformować swojego architekta i projektanta wnętrz o swoich życzeniach.

Gotowi na przyszłość z hansgrohe: Także w przypadku wyboru rozwiązania podtynkowego, z hansgrohe pozostajesz elastyczny: Dlatego dzisiaj możesz - na przykład budując nowy dom - zdecydować się na ekonomiczny cenowo produkt hansgrohe, a w przyszłości, bez większych nakładów, wymienić go na rozwiązanie z wyższej półki. Rewolucyjny element podtynkowy marki hansgrohe, iBox universal, pasuje do wszystkich baterii podtynkowych i rozwiązań termostatycznych marki AXOR i hansgrohe.

Twoja nowa łazienka może zaoferować o wiele więcej - jeśli ją zaplanujesz

Zdjęcia

Inspiracje dla strefy umywalki, wanny, prysznica i innych

Trend: łazienka z przyszłością

Czy wiesz, że prysznic w jednym poziomie z podłogą można zamontować praktycznie wszędzie? Taka łazienka jest wspaniałym rozwiązaniem szczególnie dla rodzin z dziećmi, ponieważ zapobiega potknięciom. Ale również dla osób żyjących w pojedynkę, jest to zabezpieczenie na przyszłość, na wypadek ograniczonej zdolności ruchowej. W ten sposób, dzięki perspektywicznemu planowaniu, dbasz o komfort nie tylko dziś, lecz równocześnie inwestujesz w przyszłą wartość nieruchomości.

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK
<% } //bolIsPublishMode %>