Pobierz tutaj aplikację Flash Player (linked)

Harmonijne współgranie

Łazienka dobrego samopoczucia w rozmaitych kierunkach stylistycznych

Dla naszego dobrego samopoczucia w łazience nie jest decydująca wielkość pomieszczenia, lecz przemyślany projekt. Wyraża on osobisty styl - od purystycznego, przez zmysłowy, bliski naturze, po barokowy - i znajduje architektoniczne rozwiązanie, które czyni łazienkę szczególnie przyjazną życiu.

Organiczno-minimalistyczna łazienka ma tyle odcieni, że pozwala zrealizować perfekcyjnie indywidualną łazienkę w niemal każdej architekturze wnętrza: Naturalność i architektura łączą się ze sobą, zmysłowość i wyrazistość form nawiązują dialog. Koncepcja łazienki jest otwarta na emocjonalność w łazience, tak samo jak na szlachetne akcenty i kontrasty.

Łazienka zyskuje przez naturalność

Jako przestrzeń dobrego samopoczucia organiczno-minimalistyczna łazienka ma w sobie elementy natury i z rozmachem wykorzystuje dzienne światło. Także ciepło drewna i surowość otynkowanych ścian kreują naturalny klimat wnętrza. Koncepcja łazienki bawi się jednocześnie intrygującymi kontrastami: wyraziste formy napotykają na zmysłowe materiały. Równie harmonijnie współgrają ze sobą lejące się tkaniny i ekstrawaganckie powierzchnie ścian w połączeniu z ekstrawaganckimi obiektami łazienkowymi.

Otwarta na różnorodne oczekiwania

Przemyślany projekt dostarcza inteligentnych rozwiązań dla najróżniejszych oczekiwań wszystkich użytkowników. Tam, gdzie umożliwia to architektura, łazienka łączy się ze strefą sypialną w jedną, dobrze skomunikowaną przestrzeń życiową. Materiały łączące, akcenty kolorystyczne i elementy architektury nadają przestrzeni strukturę. Logiczne cykle działań i osobiste preferencje nadają kształt strefom łazienki i jej architekturze - niezależnie od wielkości pomieszczenia.

Zaproponowane pomysły można zrealizować na przykład z zastosowaniem kolekcji Axor Starck Organic .

Wyszukiwarka punktów handlowych

Znajdź Sklep/Serwisanta

Symbioza w łazience: Pozwól się zainspirować

Zdjęcia

Pomysły na łazienkę dla dużych i małych wnętrz w różnorodnych kierunkach stylistycznych

Więcej inspiracji łazienkowych z Axor Starck Organic:

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK
<% } //bolIsPublishMode %>