Bateria kuchenna Axor Citterio Select podczas działania.

Pobierz tutaj aplikację Flash Player (linked)

Baterie kuchenne Axor Citterio Select

Elegancja i zaawansowana technologia w strefie zlewozmywaka - projektu Antonio Citterio

Dzięki bateriom kuchennym Axor Citterio Select amatorzy gotowania i profesjonalni kucharze mogą w kuchni cieszyć się elegancją. Zarówno bateria kuchenna w wersji z wylewką obrotową jak i wariant z wyciąganą wylewką, zaoferują Ci mnóstwo swobody działania w strefie zlewozmywaka, ponieważ obie posiadają zakres obrotu 110°/150°. Dzięki temu możesz skierować strumień wody zawsze dokładnie tam, gdzie jest potrzebny.

Charakterystyczny atrybut: ergonomiczny uchwyt

Szczególnie charakterystyczny jest szlachetny i precyzyjnie wykonany uchwyt. Jest on wygodny i łatwy w obsłudze za sprawą swojej dużej powierzchni - także, gdy masz namydlone dłonie. Za sprawą smukłego korpusu bateria nabiera eleganckiego wizerunku.

Mały przycisk, który porusza wiele

Dzięki technologii Select, korzystanie ze strefy zlewozmywaka staje się jeszcze bardziej komfortowe. Przez proste kliknięcie przycisku Select u góry baterii możesz łatwo włączać i wyłączać strumień. Praktycznie w przelocie możesz wyłączyć wodę za pomocą palca, łokcia lub grzbietu dłoni. Bez potrzeby przerywania pracy. Niezamierzona zmiana temperatury lub objętości strumienia przechodzi tym samym do przeszłości. Oczywiście strumień wody można regulować dodatkowo za pomocą uchwytu baterii.

Elegancja w strefie zlewu

Zdjęcia
  • Axor Citterio Select na czarnym tle.
  • Bateria kuchenna Axor Citterio Select.
  • Bateria kuchenna Axor Citterio Select.
  • Bateria kuchenna Axor Citterio Select.
  • Bateria kuchenna Axor Citterio Select.

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK
<% } //bolIsPublishMode %>