Szklana kabina prysznicowa z motywami ze zdjęć.

Pobierz tutaj aplikację Flash Player (linked)

Indywidualne wykończenie, unikaty w łazience

Produkty spersonalizowane o osobistym charakterze stają się modne

Mieszkanie charakteryzuje się indywidualnym stylem i jest dopasowane do konkretnych potrzeb właścicieli. W strefie mieszkalnej - także w łazience - ostatecznie z różnorodności ma powstać całość, która odzwierciedla połączone osobowości mieszkańców. Standard przy tym często nie wystarczy. Nie dziwi zatem fakt, że indywidualizacja produktów rozwinęła się w trend: wzornictwo dopasowane do wytycznych klienta i noszące jego unikalny autograf - od ulubionego koloru, przez napis po specjalny format.

Zaawansowana technologia spotyka rzemieślnicze know-how

Czym przy zakupie samochodu jest specjalne wyposażenie, przy zakupie mebli prace stolarskie na wymiar, tego życzą sobie klienci coraz częściej także w przypadku produktów konsumenckich: spersonalizowanej kropki nad i na produkcie pochodzącym z serii. Ostatni szlif na tych przedmiotach nadaje im niesamowicie ekskluzywną nutę i wprowadza szczególne akcenty do luksusowo zaaranżowanych wnętrz. Produkty skrojone na miarę są popularne, teraz coraz częściej także w łazienkach. Co powiesz na osobiste zdjęcie jako trwale nadrukowany dekor na płytkach ściennych? Także szklaną kabinę prysznicową można uszlachetnić indywidualnym motywem. Całości dopełnia indywidualna powierzchnia i indywidualne wymiary baterii: trend z sukcesem podchwycony przez Manufakturę AXOR, aby zaoferować klientom zindywidualizowane baterie i prysznice spełniające najwyższe wymagania względem wzornictwa.

„Pragniemy zaprowadzić klientów do ich całkowicie osobistej łazienki marzeń“
(Lothar Schoch, Szef Manufaktury AXOR)

W specjalistycznym serwisie Hansgrohe SE techniczna kompetencja na najwyższym poziomie łączy się z miłością do detalu, która przenika rzemieślnicze uszlachetnianie. Tak powstają specjalne kolory powierzchni, jak na przykład: złoty, nikiel szczotkowany i - aktualnie bardzo modny - czarny chrom, które są tak wyszukane, że same w sobie wyznaczają nowe standardy. Najnowocześniejszy proces powlekania daje w rezultacie równie piękne, co odporne na użytkowanie wykończenie powierzchni. Wyrafinowana obróbka techniką laserową lub indywidualne modyfikacje długości oferują kolejne, niemal nieograniczone możliwości tworzenia. W Manufakturze AXOR wszystkie produkty z kolekcji AXOR i linii hansgrohe są uszlachetniane z prawdziwym znawstwem. Zarówno pojedyncze egzemplarze do prywatnych domów, jak i większe ilości pod duże inwestycje.

Więcej informacji o naszych produktach łazienkowych

Spodobały Ci się produkty hansgrohe i AXOR wpisujące się w ten trend? Na tych stronach znajdziesz więcej inspiracji

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK
<% } //bolIsPublishMode %>